احمد جنتی مطرح كرد

اگر نیروی انتظامی نبود، كار براندازان در دی ماه ۹۶ عملی می شد

اگر نیروی انتظامی نبود، كار براندازان در دی ماه ۹۶ عملی می شد خشكشوئی آنلاین: دبیر شورای نگهبان با اشاره به حوادث دی ماه ۹۶ اظهار داشت: تلاش های نیروی انتظامی توانست این غائله را جمع و با آشوب طلبان برخورد كند تا اوضاع به امنیت، آرامش و ثبات برسد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از شورای نگهبان، آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان در دیدار سردار اشتری و تعدادی از فرماندهان ارشد نیروی انتظامی ضمن تبریك میلاد فرخنده و مسعود پیامبر اكرم (ص) و امام صادق (ع) اظهار داشت: نیروی انتظامی دارای خاصیت های خاصی است و مردم و نیروی انتظامی همیشه و در هر لحظه و در هر مكانی با یكدیگر تعامل دارند و نیروی انتظامی هم در همه حال آماده ی خدمت رسانی به مردم است.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی مسئولیت بسیار مهمی در زمینه ی احداث امنیت همچون امنیت مالی، جانی و اخلاقی دارد و در این زمینه كار نیروی انتظامی بسیار سنگین و حساس است و معتقدم، مردم با دیدن عملكرد و زحمات این نیرو از آن رضایت زیادی دارند.
دبیر شورای نگهبان اشاره كرد: كارهایی كه نیروی انتظامی انجام می دهد نیاز به نیروی انسانی و امكانات ملی فراوانی دارد و مردم اطلاع كاملی از خدمات نیروی انتظامی ندارند، به همین جهت آنطور كه شایسته است از این نیروی خدوم قدردانی نمی گردد.
وی با اشاره به آیه ۳۳ سوره مائده افزود: برقراری امنیت در اسلام دارای اهمیت زیادی است؛ چنانچه افرادی، امنیت جامعه را به خطر بیندازند، طبق این آیه ی شریفه به مثابه این است كه با خدا و پیغمبر (ص) جنگ می كنند و بدترین مجازات ها باز برای افرادی كه فساد می كنند و یا امنیت جامعه را به خطر می اندازند، تعیین شده است.
جنتی اضافه كرد: اگر در یك جامعه امنیت نباشد، آسایشی وجود نخواهد داشت تا مردم بتوانند كار خودرا به موقع و بدون دغدغه انجام دهند؛ چونكه هر لحظه جان، مال و ناموس در خطر خواهد بود.
دبیر شورای نگهبان ضمن تقدیر و تشكر از برقراری امنیت و تلاش های صادقانه نیروی انتظامی اظهار داشت: با وجود مشكلات فراوانی كه نیروی انتظامی در راه برقراری نظم و امنیت دارد، عملكردش بسیار عالی و كاملاً رضایت بخش است.
دبیر شورای نگهبان بر تقویت بُعد معنوی در پرسنل نیروی انتظامی تاكید كرد و اضافه كرد: با عنایت به اینكه كارهای نیروی انتظامی در راه خدمت به مردم است، بُعد معنوی و رضایت خدا در آن پر رنگ است و كاركنان این نیرو با عنایت به اجر دنیوی و اخروی، باید با انگیزه ی الهی فعالیت كنند.
وی اشاره كرد: اگر بُعد معنوی تقویت شود، كیفیت و كمیت كار بالا می رود و هیچ وقت دلسردی پیش نخواهد آمد.
جنتی به كمك های نیروی انتظامی در مواقع برگزاری انتخابات اشاره نمود و ضمن تشكر از این نوع خدمات و همكاری ها اظهار داشت: یكی از مراجعی كه برای احراز صلاحیت نامزدهای انتخاباتی از آنها استعلام می گیریم نیروی انتظامی است و این استعلام ها كمك شایانی به ما می كند و در زمینه ی حفظ امنیت شعبات رأی گیری كه در روز انتخابات به عهده ی شماست، حقاً و انصافاً كارتان را خیلی خوب و به نحو احسن انجام می دهید تا انتخابات بدون مشكل برگزار گردد.
دبیر شورای نگهبان به ضرورت نمایش گزارش عملكرد نیروی انتظامی تاكید كرد و اضافه كرد: لازم است در رسانه ی ملی و در نماز جمعه های سراسر كشور گزارشی از عملكرد نیروی انتظامی نمایش شود تا مردم متوجه شوند كه امنیت و آسایشی كه دارند مرهون خدمات چه كسانی است.
جنتی افزود: نیروی انتظامی در سرما و گرما به صورت شبانه روز در جای جای كشور به منظور برقراری امنیت حضور دارند و مشغول خدمات رسانی به انقلاب اسلامی و مردم می باشند و در این زمینه خدمات نیروی انتظامی بی نظیر است.
وی با اشاره به آشوب های دی پارسال گفت: تلاش های نیروی انتظامی توانست این غائله را جمع و با آشوب طلبان برخورد كند تا اوضاع به امنیت، آرامش و ثبات برسد.
جنتی درانتها اظهار داشت: اگر خدمات نیروی انتظامی نبود، كارِ براندازان و آشوب طلبان عملی می شد اما در درجه اول به لطف خداوند متعال، و در درجه بعدی نیروی انتظامی باز بعنوان ابزار مقدرات الهی كه جزء نیروهای الهی هستند، نگذاشت چنین اتفاقی روی دهد.
سردار اشتری و تعدادی از فرماندهان ارشد نیروی انتظامی در ابتدای این دیدار گزارش جامعی درباره ی عملكرد نیروی انتظامی نمایش كردند.1397/08/30
15:07:25
5.0 / 5
5081
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین