راه اندازی كلینیك غدد در مركز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان مركزی

راه اندازی كلینیك غدد در مركز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان مركزی خشكشوئی آنلاین: كلینیك غدد در مركز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان مركزی افتتاح شد.


دكتر علی اصغر غفاری زاده، مدیر كلینیك غدد در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود: غدد جنسی در زنان تخمدان ها و در مردان بیضه ها هستند كه هورمون های زنانه و مردانه را در هر دو جنس ترشح می كنند و عامل بروز صفات ثانویه جنسی، بلوغ و باروری هستند.
وی ادامه داد: از بیماری های شایع این غدد كمبود هورمون های جنسی ثانویه است كه به كاهش عملكرد آنها می انجامد و افزایش ترشح هورمون های جنسی مردانه در زنان با علائم اختلالات قاعدگی و بروز موهای زائد یا طاسی به فرم مردانه و آكنه های مقاوم به درمان همراه می باشد.
غفاری زاده اظهار داشت: مركز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان مركزی در جهت توسعه خدمات درمانی خود، كلینیك غدد را با حضور پزشكان فوق تخصص در این رشته از ابتدای نیمه دوم سال 97 در این مركز راه اندازی و فعال كرده است. این كلینیك روزهای یكشنبه به مراجعان خدمات عرضه می كند و بعد از دریافت شرح حال مناسب، معاینه بالینی و انجام آزمایش های لازم، تشخیص مربوط به بیماری های فوق انجام شده و درمان لازم صورت می گیرد.
1397/09/08
20:42:25
5.0 / 5
4730
تگهای خبر: بیماری , توسعه , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین