چالشی جدید برای اهالی موسیقی

چالشی جدید برای اهالی موسیقی خشكشوئی آنلاین: «فكر می كنم این بهترین چالشی است كه هنرمندان می توانند در اجراهای زنده خود داشته باشند و از كودكان كار در كنسرت های خود دعوت كنند.»


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، آغازین اجرای رسمی گروه موسیقی «بربطیان» به سرپرستی حسین بهروزی نیا در حالی برگزار گردید كه تعدادی از كودكان كار میهمان ویژه این كنسرت در تالار وحدت تهران بودند.
كمیل هدایت زاده ـ مددكار وسرپرست گروه موسیقی «آواز ارغوان» كه مجموعه ای متشكل از كودكان كار است ـ پیش از آغاز بخش اصلی كنسرت توضیح داد: كودكان كار افراد بدسرپرستی هستند كه ما پس از مدتی تصمیم گرفتیم تا ضمن شناسایی توانایی تعدادی از آنها در حوزه موسیقی، گروهی را تشكیل داده و آنها را برای اجرای برنامه آماده نماییم. از این رو گروه «آواز ارغوان» هشت سال پیش فعالیت خودرا آغاز كرد و ما در این مدت توانستیم این سوژه را اثبات نماییم كه اگر فقط زمان كوتاهی را به این موضوعات اختصاص دهیم خیلی چیزها تغییر می كند و همین كودكان كار تبدیل به هنرمندانی می شوند كه می توانند معرف خوبی برای موسیقی باشند. ما می دانیم تنها تفاوت ما با آنها در این است كه این عزیزان ناخواسته بد سرپرست شدند اما من و شما در كنار یك خانواده خوب در یك شرایط بهتر قرار گرفتیم.
وی ادامه داد: خواهش من از همه مردم شریف ایران این است كه اگر این كودكان در كوچه و خیابان به سمت شما آمدند، نه به آنها پول بدهید و نه جنسی را از آنها خریداری كنید. من فقط می خواهم اگر برایتان امكان داشت فقط چند دقیقه با آنها هم كلام شوید و خودرا چند لحظه جای آنها بگذارید. خوشبختانه در كشور ما كمپین های زیادی در پشتیبانی از محیط زیست و حیوانات وجود دارد اما من حالا فكر می كنم احساس نوع دوستی در میان افراد جامعه آنقدر كمرنگ شده كه می توانیم پیش از هر چیزی به فكر انسان دوستی و تشكیل كمپین هایی با این موضوعات باشیم. من باز هم از شما عزیزان خواهش می كنم اگر توانستید لحظاتی با این كودكان هم كلام شوید و به آنها محبت كنید كه این بچه ها محبت و مهربانی را درك كنند.
حسین بهروزی نیا ـ عكس از مهرداد امینی

1397/09/25
14:04:10
5.0 / 5
4438
تگهای خبر: محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین