استاندار تهران تاكید كرد

ضرورت تسهیل گری كارگروه اشتغال استان برای تولید مشاغل جدید

ضرورت تسهیل گری كارگروه اشتغال استان برای تولید مشاغل جدید خشكشوئی آنلاین: استاندار تهران با تاكید بر ضرورت بهره گیری از همه ظرفیت های موجود در استان تهران برای تولید مشاغل جدید اضافه كرد: باید كارگروه اشتغال استان بعنوان تسهیل گر در راه تولید مشاغل جدید گام بردارد.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در كارگروه شورای اشتغال استان تهران با تاكید بر ضرورت حفظ مشاغل موجود و فعال در سطح استان تهران، اظهار داشت: باید از اشتغال در استان تهران صیانت نماییم و علاوه بر تولید شغل، تدابیری اتخاذ نماییم تا مشاغل موجود ریزش پیدا نكنند.

وی اضافه كرد: ۵۲ درصد مشكلات بنگاه های اقتصادی ما سرمایه در گردش است و مشكلاتی كه با بانك ها دارند. بنابراین باید بررسی نماییم این بنگاه ها و دستگاه های تولیدی كه مشغول فعالیت و كار هستند، مشكلات شان چگونه حل می گردد و از تولید بحران برای این مشاغل جلوگیری نماییم. در حقیقت باید بعنوان تسهیل گر به این بنگاه ها كمك نماییم.

استاندار تهران پیگیری تولید مشاغل جدید را یكی از مهم ترین اهداف كارگروه اشتغال استان تهران خواند و اضافه كرد: این كارگروه باید اشتغال را در بحث استانی و همینطور كشوری پیگیری كند و همه هم و غم خویش را برای بهره گیری از ظرفیت های موجود جهت تولید اشتغال جدید بكار گیرد.

وی افزود: هنگامی كه در وزارت تعاون مشغول فعالیت بودم، تفاهم نامه ای با سازمان مدیریت در شش محور با مبحث اشتغال به امضا رسید كه تبصره هجدهم این تفاهم نامه بسیار چشمگیر و راه گشاست، اما اگر تسهیلات با استفاده از سازمان مدیریت برای تولید مشاغل جدید پرداخت گردد، زمان بر خواهد بود. بنابراین باید چنین موضوعاتی را در كارگروه اشتغال استان پیگیری نماییم و این جلسات به گونه ای باشد كه بتوانیم یك میلیون و ۴۰۰ شغل سالیانه را تولید نماییم.

وی تصریح كرد: بطور قطع تولید یك میلیون و ۴۰۰ شغل سالیانه نیازمند تدابیر جدی است و باید گام های بلندی در این مسیر برداشته شود. در این میان مهم ترین تكلیف بر عهده استانداران است كه باید با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود در كشور نسبت به ایجاد فرصت های شغلی اقدام نمایند.

محسنی بندپی با اشاره به بهره گیری از ظرفیت استارت آپ ها، اظهار داشت: در بحث استارت آپ ها و مشاغل روستایی در رابطه با حوزه كشاورزی حتما باید با در نظر گرفتن ظرفیت های موجود در استان تهران برنامه ریزی دقیقی صورت گیرد.
1397/10/02
20:14:25
5.0 / 5
4899
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین