با حضور رییس كمیسیون آموزش مجلس انجام شد

عیادت از دانشجویان حادثه دیده دانشگاه آزاد در بیمارستان امام (ره)

عیادت از دانشجویان حادثه دیده دانشگاه آزاد در بیمارستان امام (ره) خشكشوئی آنلاین: رییس كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از دانشجویان حادثه دیده دانشگاه آزاد واحد علوم، تحقیقات در بیمارستان امام خمینی (ره) عیادت كرد و در جریان روند درمان آنها قرار گرفت.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا عارف رییس فراكسیون امید به همراه فاطمه سعیدی سخنگوی فراكسیون امید و عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات و محسن علیجانی عضو دیگر فراكسیون امید و عضو كمیسیون بهداشت و درمان پگاه امروز در بیمارستان امام خمینی (ره) حضور یافته و در جریان روند درمان دانشجویان حادثه دیده دانشگاه آزاد قرار گرفتند.

با توجه به این كه ۶ دانشجوی حادثه دیده در بخش ICU بیمارستان امام خمینی (ره) بستری هستند عملا امكان عیادت از آنها فراهم نشد و عارف تنها توانست از نزدیك با یكی از دانشجویان حادثه دیده و خانواده آنها صحبت كند.

این دانشجو كه از ناحیه انگشتان پا گرفتار شكستگی شده است منتظر عمل ارتوپد است كه در زمان عیادت عارف مادر این دانشجو از وضعیت رسیدگی بیمارستان گلایه می كرد و حتی می اظهار داشت كه به آنها گفته شده به سبب پربودن اتاق عمل امكان عمل برای این دانشجو فراهم نیست.این صحبت ها در حالی بیان شد كه رییس بخش جراحی بیمارستان امام خمینی (ره) به عارف توضیح داد كه به سبب پربودن تخت بیمارستانی در بخش ارتوپد این دانشجو را در بخش جراحی پذیرش كردند. از پگاه امروز كارها برای عمل این دانشجو انجام شده اما چون یكی از پاهایش گرفتار تورم است هنوز امكان عمل وجود ندارد.

مادر این دانشجو باز هم گلایه نمود كه در پاسخ به او گفته شد كه مقرر است امروز این دانشجو را عمل كنند و قول دادند.

همچنین این هیات فراكسیون امید با یكی از مادران دانشجو كه فرزندش در قسمت ICU بستری است هم صحبت كردند كه این مادر مدام ناله و گریه می كرد و از نمایندگان می خواست كه هركاری كه می توانند برای فرزندش انجام دهند و مدام تكرار می كرد كه فقط دكتر و جراح و تیم پزشكی خوب می خواهند كه به او قول داده شد كه هرچه از دست شان بر آید را انجام دهند.

در زمانی كه عارف در حال عیادت از دانشجویان حادثه دیده بود به یك باره حراست بیمارستان امام خمینی (ره) برخوردی تند با خبرنگاران كرد و حتی با صدای بلند از خبرنگاران و عكاسان خواست تا اتاق را ترك كنند و كار به جایی رسید كه درِ اتاق محل بستری بیماران و دانشجویان را بر روی خبرنگاران بستند كه بالاخره با وساطت مسئول روابط عمومی عارف اجازه خروج دادند این رفتار موجب شد كه برای دقایقی جو آن بخش از بیمارستان برهم خورد.

قرار شد در ایام آتی هیاتی از فراكسیون امید به صورت جداگانه با دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات گفت وگو كرده و از نزدیك در جریان مشكلات این دانشجویان به خصوص وضعیت حمل و نقل قرار گیرند، موضوعی كه مورد اعتراض دانشجوی زخمی شده بیمارستان امام خمینی (ره) هم بود و او به فاطمه سعیدی هم گفت اتوبوس فرسوده بوده است.بعد از حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان ۱۶ مجروح به بیمارستان امام خمینی (ره) آورده شد كه از این تعداد ۶ دانشجو ترخیص شده، دو دانشجوی دیگر برای ترخیص رضایت شخصی دادند كه یكی از آنها به صورت سرپایی درمان و دیگری با نظر خانواده به بیمارستان عرفان برده شدند.

در حال حاضر ۸ دانشجوی حادثه دیده در بیمارستان امام خمینی (ره) هستند كه شش نفر از آنها در بخش ICU تحت مراقبت ویژه بوده از این ۶ نفر سه نفر وضعیت وخیمی داشته و سه نفر دیگر در حال بهبودی هستند، دو نفر هم در بخش بیمارستان بستری بوده كه یك نفر از این دانشجویان مقرر است تحت عمل جراحی ارتوپد قرار گیرد و خانواده یك دانشجوی دیگر هم می خواهند این دانشجو را برای انجام عمل جراحی به بیمارستان آتیه ببرند.

روز گذشته اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات گرفتار واژگونی شد كه تابحال ۱۰ نفر كشته شدند.


1397/10/05
13:59:30
5.0 / 5
5306
تگهای خبر: اتو , اتوبوس , بهداشت , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین