فاز اول پروژه بزرگراه شهید بروجردی تا سال آینده به بهره برداری می رسد

فاز اول پروژه بزرگراه شهید بروجردی تا سال آینده به بهره برداری می رسد خشكشوئی آنلاین: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اظهار داشت: تلاش می نماییم تا سال آینده فاز اول پروژه بزرگراه شهید بروجردی به بهره برداری برسد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، ایرج معزی با اشاره به بازدید بامداد امروز شهردار تهران از چند پروژه عمرانی پایتخت اظهار داشت: یكی از پروژه ها، پروژه "بهسازی پل گیشا" بود كه درباره آن حساسیت هایی وجود داشت و لازم بود آقای حناچی شخصاً از آن بازدید كند و در جریان طرح جدید این پروژه قرار بگیرد. مهم ترین این حساسیت ها مربوط به نگه داشت پل گیشا تحت عنوان پل سبز زندگی است كه آقای حناچی درمورد این مورد دستورات لازم را صادر كرد و در جریان جزئیات آن قرار گرفت.
وی افزود: پس از پل گیشا، همراه ایشان به تونل "زیرگذر استادمعین - آزادی" رفتیم. خوشبختانه با دستور آقای حناچی این پروژه عمرانی به صورت كامل فعال گشته است.
معزی با اشاره به این كه پس از تونل زیرگذر استاد معین و در راه رفتن به منطقه ۱۸، به خواست شهردار به صورت سرزده از كارگاه عمرانی میدان فتح بازدید كردیم، اظهار داشت: این بازدید برای اطلاع از آخرین وضعیت سر و سامان دادن به كارگاه های نیمه فعال انجام شد. هم اكنون، یك قسمت از این كارگاه جمع شده است و رسیدگی به قسمت بعدی آن هم در حال انجام می باشد.
معاون فنی و عمران شهردار تهران با اشاره به اینكه در انتها هم نوبت به پروژه بزرگراه شهید بروجردی رسید، عنوان كرد: پروژه محور شریانی شهید بروجردی تاكنون بالای 50 درصد پیشرفت داشته است. فاز اول این پروژه تا سال آینده به بهره برداری می رسد، البته در مورد معارضین این پروژه هم با مشكلات اندكی مواجه هستیم كه شهردار منطقه تلاش می كند مبحث را حل كند.
برپایه گزارش شهرنوشت، معزی خاطرنشان كرد: ما هم در معاونت فنی و عمرانی تمام تلاشمان را برای تأمین نقدینگی به كار می بندیم تا این پروژه با سرعت، كیفیت و كم ترین مشكل پیش برود.1397/10/10
14:15:19
5.0 / 5
4924
تگهای خبر: شهردار , شهرداری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین