افزایش ۱۲۸ درصدی استرداد متهمان در خارج از كشور

افزایش ۱۲۸ درصدی استرداد متهمان در خارج از كشور خشكشوئی آنلاین: رئیس پلیس بین الملل ناجا از رشد ۱۲۸ درصدی استرداد مجرمان بین المللی در ۹ ماهه امسال نسبت به پارسال آگاهی داد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار هادی شیرزاد درباره رسیدگی به شكایت شاكیان و استرداد مجرمان بین المللی، گفت: شعار سازمان اینترپل "نا امن كردن جهان برای مجرمان" است و پلیس بین الملل ناجا همواره این مساله را مد نظر قرار داده است.
وی با اشاره به اینكه تدابیر فرمانده نیروی انتظامی همواره در دستور كار پلیس بین الملل ناجا است، اضافه كرد: متهمان بین المللی به بهتان قتل، كلاهبرداری، تحصیل مال نامشروع، بی نظمی در نظام اقتصادی و صدور چك بلامحل از طرف كاركنان پلیس بین الملل تحت پیگرد قرار دارندكه سپس ردیابی، شناسایی، دستگیری به جمهوری اسلامی ایران مسترد می شوند به گونه ای كه در ۹ ماهه امسال، شاهد رشد ۱۲۸ درصدی استرداد متهمان از ۹ كشور و بالعكس بوده ایم.
رئیس پلیس بین الملل ناجا در خاتمه اظهار داشت: با عنایت به پروتكل های سازمان اینترپل و تلاش همكارانم، تمام اهتمام ما بر این است هیچ متهمی نتواند از قانون بگریزد و حتی فراتر از مرزهای كشور باز باید منتظر دستان پر قدرت قانون باشد.

دبیر خبر: زهرا روزبروزی


1397/10/25
14:30:22
5.0 / 5
4794
تگهای خبر: اقتصاد , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین