كشف اجساد مثله شده كودكان قربانی خرافات در تانزانیا

كشف اجساد مثله شده كودكان قربانی خرافات در تانزانیا خشكشوئی آنلاین: مقامات تانزانیا از كشف اجساد مثله شده ۱۰ كودكی كه پیش تر ربوده شده بودند، خبر دادند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، معاون وزیر بهداشت تانزانیا اعلام نموده كه همه این كودكان از دسامبر در ناحیه ای واقع در جنوب غرب كشور مفقود شده بودند.
پلیس هفته پیش پس از طریق اندازی یك عملیات جست وجو، اجساد این كودكان را یافت.
پلیس اعلام نموده اجساد ۱۰ كودكی كه كشف شده اند گرفتار نقص عضو بوده و قسمت هایی از بدنشان همچون دندان های آنها جدا شده است.
طبق اعلام پلیس، این قتل ها بیشتر مربوط به رسوم خرافی و جادوگری است، چونكه در روند این جنایات از افراد خواسته می شود در صورتیكه خواستار ثروتمند شدن هستند برای انجام آئین ها بعضی از بخش های بدن انسان را برایشان ببرند.
این كودكان كه حدود هفت سال سن داشته اند ماه گذشته از خانه هایشان ربوده شده بودند.
از ماه دسامبر خیلی از خانواده های تانزانیایی از ربوده شدن فرزندان خود آگاهی داده اند و وزارت بهداشت این كشور باز روند موج این قتل ها را بررسی می كند.
پلیس تانزانیا اعلام نموده كه به دنبال عاملان این جنایت است اما تمركز خودرا بر آموزش هر چه سریع تر طبیبان سنتی و جوامع محلی اطراف كه این آئین ها را برگزار می كنند، خواهد گذاشت تا انجام این اعمال خرافی و جنایی را متوقف سازند.
معاون وزیر بهداشت تانزانیا هم چنین با غیر مرتبط خواندن این قتل ها با كشتار آئینی افراد زال كه در تانزانیا و دیگر نقاط شرق آفریقا رایج است، كشتار كودكان را بسیار ناراحت كننده دانسته است.
بنا بر گزارش سی ان ان، تانزانیا یكی از بیشترین آمارهای زالی در جهان را با آمار یك نفر در هر ۱۵۰۰ نفر به خود مختص كرده است. با وجود شیوع این بیماری ژنتیكی در تانزانیا هنوز آموزش و سعه صدر كافی در این زمینه وجود نداشته و این افراد اغلب برای استخوان ها و اعضای بدنشان كشته می شوند، چونكه گروهی از بومیان این كشور بر این باورند كه می توان با آنها معجونی جادویی و سحرآمیز ساخت.1397/11/09
18:26:55
5.0 / 5
5384
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین