واگذاری مسئولیت پایش سند تحول بنیادین بر عهده مركز سنجش آموزش و پرورش

واگذاری مسئولیت پایش سند تحول بنیادین بر عهده مركز سنجش آموزش و پرورش به گزارش خشكشوئی آنلاین وزیر آموزش وپرورش از مسئولیت پایش سند تحول بنیادین توسط مركز سنجش اطلاع داد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از مركز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش وپرورش، بامداد امروز با حضور وزیر آموزش وپرورش، قائم مقام وزیر و مركز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی و مدیركل دفتر امور زنان وزارت آموزش پرورش مراسم تودیع و معارفه رئیس مركز سنجش آموزش وپرورش انجام شد.
سید محمد بطحائی در این مراسم با تبریك ایام دهه فجر اظهار داشت: این ایام یادآور رشادت و از خود گذشتی مردم قهرمان و شهیدپرور ایران اسلامی است. امسال وارد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می شویم، چهل سالی كه علیرغم همه رجزخوانی و دشمنی دشمنان و ناجوانمردی های آنها در حق مردم و كشورمان اما به لطف خدا چهلمین سال پیروزی انقلاب به جشن نشسته است.
وی افزود: مركز سنجش آموزش وپرورش با اداره كل امتحانات سابق تفاوت و تغییر جدی و ماهوی پیداكرده است. مركز سنجش بعنوان چشم بینا برای حركت نظام آموزش وپرورش در راه خود، باید نشانه های مثبت یا منفی را به بدنه مدیریتی آموزش وپرورش منعكس كند تا بر طبق این نشانه ها سیستم بتواند و مطمئن شود كه آیا در راه صحیح و مطلوب حركت می كند یا خیر.
سید محمد بطحائی اظهار داشت: همواره در آموزش وپرورش به دنبال این نتیجه بودیم كه باید دیدگاهی در راه حركت خود داشته باشیم كه خوشبختانه مركز سنجش گام های خوبی دراین باره برداشته است، هرچند كه راه نرفته هم زیاد است و دلیل آن هم نبود زیرساخت و امكانات و همینطور فرهنگ سازمانی بوده است كه همه این ها دست به دست هم می دهند تا آموزش وپرورش در راه حركت خود به كندی پیش برود.
وی مركز سنجش را در زمان ریاست دكتر عبدالرسول عمادی دارای دستاوردهای خوبی دانست و اظهار داشت: همچنان نیازمند به وجود داشبوردهای مدیریتی در آموزش وپرورش هستیم، نیازمندیم تا درجه ها و داشبوردهایی را در مقابل داشته باشیم تا دائماً انعكاس تصمیم ها را به مدیران برگردانند كه درست بوده یا اشتباه بوده است.
بطحائی افزود: امروز باید از زحمات بسیار زیاد دكتر عمادی تشكر نماییم، این جلسه برای تكریم از زحمات وی است كه نخستین نشانه های تغییر در امتحانات هم در زمان وی در مركز سنجش آموزش وپرورش صورت گرفت. دكتر عمادی انسانی بسیار صبور، محترم و بااخلاق است كه با جدیدت موضوعات را دنبال می كرد و این از خصوصیت های خاص وی است اما یكی از خصوصیت های بارز دكتر عمادی كه شاید در كمتر كسی باشد نگاه ملی به موضوعات آموزش وپرورش است، وی همواره مصالح آموزش وپرورش را به مصلحت بخشی خود و سازمان خود ترجیح می داد و امیدواریم كه آموزش وپرورش از همكاری، مساعدت و همراهی ایشان در ادامه مسیر بهره مند باشند.
وزیر آموزش وپرورش با معرفی رئیس جدید مركز سنجش آموزش وپرورش اضافه كرد: آقای ساكی بنا است راهی را كه دكتر عمادی آغاز كرده اند ادامه دهند، وی از تجربه خوبی در حوزه های اجرا برخوردار می باشند و نگاهی منظم به امور دارند، امیدوارم با همان انسجام فكری و ذهنی و در كنار حسن خلق و روابط انسانی كه همیشه داشته اند در مجموعه جدید هم همین روند را ادامه دهند و فعالیت های قبلی و خوب دكتر عمادی را عملیاتی كنند تا به آن نتیجه لازم برسیم.
وی از مسئولیت جدید مركز سنجش یعنی (پایش سند تحول بنیادین) در چارت جدید آموزش وپرورش اطلاع داد و اظهار داشت: مركز سنجش به مركز سنجش و پایش سند تحول آن مركزی كه دائماً گزارش های لازم را در اختیار مدیریت آموزش وپرورش قرار می دهد تبدیل گردد. یكی از تخصصی ترین مراكز آموزش وپرورش مركز سنجش بوده و افراد منظم، دقیق و عین حال امین در این حوزه كاركردند كه امیدوارم با همكاری همكاران این مركز، مركز سنجش مثل همیشه سرافرازانه از عهده مسئولیت ها و وظایف خود برآید.1397/11/14
14:48:01
5.0 / 5
4527
تگهای خبر: آموزش , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین