درخواست رئیس شبكه هپاتیت از وزیر بهداشت درباره داروها و ریشه كنی هپاتیت سی

درخواست رئیس شبكه هپاتیت از وزیر بهداشت درباره داروها و ریشه كنی هپاتیت سی خشكشوئی آنلاین: رئیس شبكه هپاتیت ایران، توجه وزیر بهداشت به هدف گذاری ˮریشه كنی هپاتیت سی تا 1410ˮ و همین طور از سرگیری فعالیت خطوط تعطیل شده تولید داروهای این بیماران را خواهان شد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دكتر سیدموید علویان در مطلبی خطاب به دكتر سعید نمكی آورده است:
«وزیر معزز بهداشت، درمان و آموزش پزشكی
ابتدا از پذیرفتن این مسؤلیت سنگین به جنابعالی تبریك عرض نموده و موفقیت جنابعالی را از خدا خواستاریم. ثانیاً خواهشمند است به تعهدات كشور عزیز ایران در ریشه كنی هپاتیت سی تا ۱۴۱۰ با عنایت به مكاتبات گوناگون با ریاست جمهور محترم و وزیر وقت كه همگی به بایگانی سپرده شد، توجه كافی شود.
ما محققین و پزشكان و جامعه پزشكی، پرستاری، آزمایشگاه و.. در كنار شما خدمت خواهیم كرد. امروز كه سكان وزارت در دستان شماست، به سوابق رجوع كنید و برخی ناموفقیت ها را ریشه یابی كنید. ما به شركت دارویی خاصی توجه نداریم، ولی برخی سیاست های غلط وزارتخانه منجر به تعطیلی خطوط تولید داروهای هپاتیت "سی" و "بی "چند كارخانه شد و ان شاءلله كه در آن فشار اربابان ثروت و قدرت كه بدون توجه به لزوم دوری از conflict of interest وارد عرصه تولید دارو شده باشند، در این رویداد غم انگیز بی ارتباط باشد. ما همیشه برای خدمت به مردم در كنار وزارتخانه خواهیم ماند.»1397/11/16
13:47:09
5.0 / 5
4870
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , تولید , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین