حضور وزیر بهداشت در دولت دوازدهم

حضور وزیر بهداشت در دولت دوازدهم به گزارش خشكشوئی آنلاین وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: تكلیف ماندنم در دولت دوازدهم و حضورم به عنوان وزیر تا دو، سه هفته دیگر مشخص می گردد.


حسن قاضی زاده هاشمی در پاسخ به این سوال كه آیا در دولت دوازدهم هم وزیر بهداشت خواهید بود، اظهار كرد: دو، سه هفته صبر و تحمل كنید همه چیز مشخص می شود.
همچنین وزیر بهداشت در جمع خبرنگاران در نمین اظهار كرد: طرح تحول سلامت در چند سال اخیر و با عنایت دولت یازدهم به خوبی اجرا شده و دستاورد بسیار ارزشمندی را در حوزه بهداشت و درمان به همراه داشته است.
وی به بخشی از دستاوردهای این طرح تحولی اشاره كرد و گفت: علاوه بر بهره مندی ۱۱ میلیون ایرانی از خدمات رایگان بهداشت و درمان، ۲۴ هزار تخت بیمارستانی در سال های اخیر به تعداد تخت های بیمارستانی افزوده شده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با بیان اینكه ۱۲ هزار پزشك در قالب این طرح در مراكز بیمارستانی و بهداشتی مستقر شدند، تصریح كرد: در سه هزار مركز بهداشتی نیز تجهیزات بهداشتی و درمانی مناسب سازی شده است.

قاضی زاده هاشمی به برخی از دستاوردهای این طرح نیز اشاره كرد و افزود: در اجرای طرح تحول سلامت زایمان طبیعی توسعه پیدا كرده و بیش از دو هزار مورد زایمان طبیعی به ثبت رسیده و در كنار آن تخت های ویژه بیمارستانی نیز افزایش یافته است.

وی در مورد ادامه اجرای طرح تحول سلامت نیز بیان كرد: دولت دوازدهم نیز با حمایت هایی كه خواهد داشت این طرح را همچنان ادامه داده و زمینه توسعه و توانمندی آن را بیش از گذشته فراهم خواهد كرد.

1396/05/04
00:42:10
5.0 / 5
5905
تگهای خبر: وزیر بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین