درخواست از استانداران برای پشتیبانی از مشاغل خانگی و صنایع دستی تولیدی زنان

درخواست از استانداران برای پشتیبانی از مشاغل خانگی و صنایع دستی تولیدی زنان خشكشوئی آنلاین: مشاور وزیر كشور در امور زنان و خانواده از استانداران سراسر كشور خواست از مشاغل خانگی و صنایع دستی تولیدشده توسط زنان در استان ها؛ حمایت كنند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، فریبا نظری مشاور وزیر كشور در امور زنان و خانواده، از استانداران سراسر كشور درخواست نمود به منظور پشتیبانی از مشاغل خانگی و صنایع دستی هر استان خصوصاً تولیدات زنان، با ابلاغ به تمامی دستگاه های اجرایی استان؛ مقرر نمایند برای اهدای هدایای غیر نقدی در مناسبت ها و تقدیر از گروه های مختلف مانند: كارمندان، ایثارگران، ورزشكاران، نخبگان و سایر موارد، از محصولات تولیدی زنان خصوصاً زنان سرپرست خانوار استان خود، خریداری و استفاده گردد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور؛ نظری تاكید كرد: این اقدام در جهت حمایت اقتصادی و اجتماعی از زنان تولید كننده خصوصاً زنان سرپرست خانوار و توانمندسازی آنها درنظر گرفته شده است. علاوه بر این، خرید تولیدات زنان هر استان می تواند در تقویت مشاغل خانگی و حفظ و رونق تولید صنایع دستی بومی استان ها، نقش بسیار مؤثر و مثبتی داشته باشد.
1397/11/29
14:58:21
5.0 / 5
5192
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین