آزار و اذیت جنسی زنان با بهانه تست بازیگری

آزار و اذیت جنسی زنان با بهانه تست بازیگری خشكشوئی آنلاین: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری دو متهم كه در پوشش تست بازیگری برای تهیه فیلم های تبلیغاتی مبادرت به چندین فقره آدم ربایی و آزار و اذیت جنسی زنان جوان كرده بودند، آگاهی داد.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ كارآگاه علی ولیپور گودرزی گفت: در ۱۳ بهمن ماه سال جاری پروندهای با سوژه آزار و اذیت جنسیِ خانم جوانی حدودا ۲۵ ساله از شعبه دهم دادگاه كیفری یك تهران به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد كه در آن شاكی پرونده مدعی بود توسط دو سرنشین یك خودرو ۲۰۶ سفید رنگ مورد ضرب و شتم، تهدید و آزار و اذیت قرار گرفته است.

وی توضیح داد: شاكی پرونده سپس حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به كارآگاهان اظهار داشت: «حدود یك هفته پیش در اینستاگرام با فردی آشنا شدم كه از من و تعدادی دیگر از خانم های جوان درخواست تست بازیگری و اجرای شوی لباس كرده بود. حدود یك هفته درباب شرایط و نحوه انجام تست بازیگری با این فرد بوسیله فضای اینستاگرام در ارتباط بودم تا اینكه در مورخه 13 بهمن ماه سال جاری بوسیله پیامك به من اطلاع داده شد كه ساعت ۸ شب راننده ای به دنبال من خواهد آمد تا مرا برای انجام تست بازیگری به دفتر شركت ببرد. به این بهانه و ترفند بود كه آدرس محل سكونتم را گرفتند. دقیقا ساعت ۸ شب بود كه یك خودروی ۲۰۶ سفید با یك راننده جوان به در منزل ما در محدوده بزرگراه اشرفی اصفهانی رجوع كرد و خودش را راننده شركت معرفی نمود. همه چیز عادی به نظر می رسید. زمانی كه سوار خودرو ۲۰۶ شدم. راننده خودرو متن فیلم نامه ای را به من داد و درخواست نمود تا زمان رسیدن به شركت آنرا حفظ كنم و ادعا نمود كه برمبنای آن تست بازیگری گرفته خواهد شد.

گودرزی افزود: در محدوده بازار مبل یافت آباد بود كه راننده خودرو به صورت تلفنی با شخصی تماس گرفت و ادعا نمود كه دفتر شركت شلوغ است و قرار شده تا تست بازیگری در دفتر شماره ۲ شركت صورت گیرد. در مقابل یكی از مجتمع های فروش مبلمان در بازار یافت آباد توقف كرده بودیم تا اینكه فرد دیگری این دفعه بعنوان فیلمبردار شركت سوار ماشین شد و عنوان نمود دفتر دوم در شهرری است. این شخص از راننده ۲۰۶ خواست تا به سمت دفتر شركت در شهرری برود. هنوز مسافتی زیادی نرفته بودیم كه ناگهان خودرو ۲۰۶ به داخل جاده ای خاكی رفت. بسیار ترسیده بودم. می خواستم از ماشین پیاده شده و یا حداقل خودم را از ماشین به بیرون بیندازم اما درهای ۲۰۶ از داخل باز نمی شد. سرنشین ۲۰۶ كه تا آن لحظه خودش را بعنوان فیلمبردار شركت معرفی بود به سمت من حمله ور شد و در ادامه با توقف ماشین، راننده ۲۰۶ باز به كمك او آمد و آنان با تهدید و ضرب و شتم مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند. سپس آن مرا در همان بیابان های تاریك از ماشین پیاده كرده و از محل دور شدند.»

وی اضافه كرد: همزمان با آغاز رسیدگی به شكایت اولیه، پرونده مشابه دیگری به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد كه دقیقا به همان شیوه و شگرد، دختری ۱۹ ساله مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود. در بررسی اظهارات این دختر مشخص شد كه در شب حادثه مادرش او را همراهی می كرده كه در ادامه سرنشینان ۲۰۶ در زمان پارك خودرو و پیاده شدن مادر این دختر از فرصت به وجود آمده استفاده و در واقع به شیوه آدم ربایی مبادرت به ربایش دختر وی كرده بودند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه اظهار نمود: با عنایت به حساسیت هر دو پرونده، كارآگاهان اداره شانزدهم با اقدامات ویژه پلیسی و بررسی تصاویر به دست آمده از مراكز تجاری منطقه یافت آباد موفق به شناسایی خودرو ۲۰۶ سفید رنگ شدند. با شناسایی هویت مالك خودرو ۲۰۶ كارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی به محل سكونت مالك خودرو در باقرشهر بازگشت و در تحقیقات میدانی اطلاع پیدا كردند كه مالك ۲۰۶ چند سالی است كه فوت كرده و سپس فوت وی، خانواده اش محل سكونتشان را تغییر دادند.

وی اضافه كرد: در ادامه اقدامات پلیسی، كارآگاهان اطلاع پیدا كردند كه هم اكنون خودرو ۲۰۶ در اختیار پسر مالك خودرو است. با شناسایی جواد ( ۲۱ ساله ) و در ادامه شناسایی تصویر وی از طرف شاكیان پرونده بعنوان راننده ۲۰۶، مخفیگاه وی در منطقه باقرشهر شناسایی و سرانجام در 26 بهمن ماه دستگیر شد. خودرو ۲۰۶ سفید رنگ باز در مقابل محل سكونتش شناسایی، توقیف شد و در بازرسی از داخل خودرو یك عابربانك متعلق به یك خانم كشف شد.

گودرزی اشاره كرد: با دستگیری جواد وی چاره ای جز اعتراف نداشت و در همان ساعت اولیه دستگیری صراحتا به آزار و اذیت دو شاكی پرونده اعتراف و یكی از دوستانش به نام حمید ( ۲۲ ساله ) را معرفی نمود. حمید باز در همان محدوده زندگی جواد در منطقه باقرشهر دستگیر شد و هر دو متهم به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

ایشان سپس اظهار نمود: متهم اصلی پرونده (جواد) سپس انتقال به اداره شانزدهم پلیس آگاهی درباب نحوه شناسایی و انتخاب شكات پرونده به كارآگاهان اظهار داشت كه « با گردش در فضای مجازی خصوصاً اینستاگرام، داخل صفحات شخصی خانم های جوانی می شدم كه تصاویر شخصی خودشان را در آنجا بارگذاری كرده بودند. در ادامه بوسیله دایركت ( Direct ) برای آنها پیام می فرستادم و خودم را مدیر یك شركت فیلم سازی معرفی می كردم. سپس گذشت چند روز و به بهانه فرستادن راننده برای آوردن آنان به دفتر فیلم سازی، مبادرت به گرفتن نشانی محل سكونت آنها می كردم و مدعی می شدم كه راننده شركت در زمان مشخص به دنبال آنها می رود. با تعیین زمان، تحت پوشش راننده شركت فیلم سازی به محل سكونت این خانم ها می رفتم و آنان را سوار ماشین می كردم. برای اعتمادسازی بییشتر متن فیلم نامه ای را در اختیارشان می گذاشتم تا آنان واقعا تصور كنند كه مقرر است تا دقایقی دیگر از آنها تست بازیگری گرفته شود و.....»

براساس اعلام مركز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، گودرزی اضافه كرد: با كشف كارت عابر بانك متعلق به یك خانم در خودرو ۲۰۶ متعلق به متهم اصلی پرونده، كارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی موفق به شناسایی سومین شاكی پرونده در استان البرز شدند كه طی دعوت از این خانم جوان برای شناسایی متهمان، سومین شاكی پرونده باز شناسایی و در بررسی اظهارات وی مشخص شد كه این خانم جوان باز دقیقا به همین شیوه و شگرد مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

او در آخر اظهار داشت: هم اكنون پرونده متهمان، به بهتان «آزار و اذیت» و «آدم ربایی» با صدور قرار قانونی از طرف مقام قضائی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند. از كلیه شكات احتمالی كه بدین شیوه و شگرد مورد آزار و اذیت قرار گرفتند دعوت می شود تا برای شناسایی متهمان و پیگیری شكایات خود به نشانی اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی بازگشت كنند.1397/12/01
14:20:32
5.0 / 5
5638
تگهای خبر: آب , پلیس , لباس , ماشین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین