كشف بیشتر از ۵۵ تن مواد مخدر در مرزها طی ۱۱ماه گذشته

كشف بیشتر از ۵۵ تن مواد مخدر در مرزها طی ۱۱ماه گذشته به گزارش خشكشوئی آنلاین فرمانده مرزبانی كشور از جلوگیری مرزبانان كشور از ورود بیشتر از ۵۵تن مواد مخدر طی ۱۱ماه گذشته اطلاع داد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار قاسم رضایی، در همایش تخصصی بررسی تحولات ژئوپلیتیكی مرزهای ایران اظهار نمود: بیانات مقام معظم رهبری درباره مرز بسیار با معناست، ایشان می فرمایند مرز هر كشور به منزله ناموس آن كشور است، دین اسلام هم به این مورد نگاهی بسیار عمیق دارد.
فرمانده مزرزبانی كشور اضافه كرد: اگر مرز برای كشور جایگاهی ناموسی دارد، مابقی مسائل هم باید نسبت به این جایگاه تنظیم شود، نگهبانان میدانی و مراقبت های مختلف و مناسبی باید برای این كار مهیا شوند. اصل ۷۸ قانون اساسی در این خصوص بسیار پرمحتوا و وزین است، اگر كوچك ترین جابه جایی به مصلحت نظام باشد بایستی به تایید و تصویب چهار پنجم نمایندگان برسد كه این اصل جزو محكم ترین اصول ما در قانون اساسی است.
سردار رضایی با اشاره به تعریف مرزبانی در قبل از انقلاب، خاطرنشان كرد: قبل از انقلاب تعریف مرزبانی در كشور ما متفاوت بود، ما در آن زمان جزئی از پیمان های منطقه ای بودیم و مرز آن چنان جایگاهی نداشت.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده مرزبانی كشور افزود: هیچ كشوری در دنیا به اندازه جمهوری اسلامی تهدیدات مرزی ندارد و آن هم به جهت آرمان انقلاب اسلامی است و امروز تهدیدات مرزی ما با پیش از انقلاب قابل قیاس نیست.
وی با اشاره به وظایف اصلی این نیرو، خاطرنشان كرد: مرزبانی نیروی انتظامی سه وظیفه عمده دارد، نخستین وظیفه این نیرو نظامی و دفاعی است، وظیفه دوم، انتظامی و استیفای حقوق دولت و مرزنشینان و سومین وظیفه مرزبانی، دیپلماتیك بوده و تنها نیروی مسلحی است كه وظیفه مراودات دیپلماتیك دارد. به همت مرزبانان در ۱۱ ماه گذشته، از ورود بیشتر از ۵۵ تن مواد مخدر به كشور جلوگیری شده است.1397/12/04
14:22:51
5.0 / 5
4840
تگهای خبر: پلیس , مراقبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین