با اعلام برگزاری 3 نمایشگاه بهاره در تهران

معاون فرمانداری تهران: هیچ دستگاهی حق برگزاری مستقل نمایشگاه بهاره ندارد

معاون فرمانداری تهران: هیچ دستگاهی حق برگزاری مستقل نمایشگاه بهاره ندارد به گزارش خشكشوئی آنلاین معاون برنامه ریزی فرمانداری تهران با اشاره به اینكه در سطح شهرستان تهران سه نمایشگاه بهاره برگزار می شود، اظهار داشت: هیچ دستگاه و ارگانی حق برگزاری نمایشگاه بهاره در روزهای پایانی سال را ندارد.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، احمد اسماعیل وند در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان تهران كه امروز در فرمانداری تهران برگزار شد، اظهار داشت: رصد و پایش بازار باید به صورت پیوسته در روزهای پایانی سال صورت گیرد. اساساً این مورد از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و در راه ایجاد سهولت برای خرید اقلام روزهای پایانی سال شهروندان تأثیرگذار است. اگر بتوانیم در جلوگیری از بر هم خوردن بازار كار مطلوبی انجام دهیم علاوه بر كسب رضایتمندی مردم تبعات امنیتی این مورد را هم كنترل كرده ایم.

وی اضافه كرد: در شهرستان تهران تنها سه نمایشگاه بهاره برگزار می شود و هیچ دستگاه و ارگان دیگری حق برگزاری نمایشگاه بهاره را ندارد البته نمایشگاه های تخصصی در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی كه مجوزهای لازم را داشته باشند می توانند این نمایشگاه ها را برگزار كنند اما شهرداری تهران، اتحادیه ها و صنوف حق برگزاری چنین نمایشگاه هایی را ندارند.

معاون فرماندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به مبحث دستفروشی در سطح معابر شهرستان تهران اشاره و اظهاركرد: در بعضی از شهرهای دنیا مبحث دستفروشان بعنوان یكی از جاذبه های گردشگری مورد استفاده قرار گرفته است و برخی تولیدات صنایع دستی در سطح معابر شهرها عرضه می شود. اساساً باید در شهر تهران این مورد ساماندهی گردد اما با عنایت به وضعیت اقتصادی فعلی قصد برخورد با این مورد را نداریم و تنها ساماندهی دستفروشان را دنبال می نماییم.

وی در تشریح سایر اقدامات شهرداری تهران برای ایام پایانی سال بخصوص در حوزه تأمین میوه مورد نیاز شهروندان تهرانی اظهار داشت: تخفیفات و عرضه گسترده محصولات پروتئینی و میوه شب عید در دستور كار قرار گرفته است و كنترل و نظارت پیشگیرانه هم در تمامی میادین شامل موضوعاتی چون تنظیم وزنه ها و مسائل بهداشتی به صورت مستمر انجام می شود.

معاون فرماندار تهران تصریح كرد: در سطح میادین میوه و تره بار شهر تهران بازپیرایی و مناسب سازی محیط بازارها با ایام نوروز باستانی و در نظر گرفتن تسهیلات مختلف برای شهروندان به همراه تكمیل مبلمان شهری در دستور كار قرار دارد.

اسماعیل وند تصریح كرد: باید از زحماتی كه توسط شهرداری تهران بخصوص سازمان میادین انجام شده سپاسگزاری نماییم و امیدواریم خدمت رسانی امسال سبب شود كه بهترین خدمات را شهروندان تهرانی در روزهای پایانی سال شاهد باشند البته باید این مورد هم در نظر گرفته شود كه در فضاهای سازمان میادین میوه و تره بار تمهیداتی در نظر گرفته شود كه یادآور سنت باستانی نوروز باشد همینطور برای شهروندان بخصوص كودكان در سطح میادین میوه و تره بار جذابیت ایجاد شود و حس نوروز و خدمت رسانی ویژه این ایام منتقل شود.
1397/12/08
15:27:54
5.0 / 5
5157
تگهای خبر: اقتصاد , بهداشت , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین