نظارت پلیس آگاهی بر اموال و اماكن سیل زده

نظارت پلیس آگاهی بر اموال و اماكن سیل زده خشكشوئی آنلاین: رئیس پلیس آگاهی ناجا، حفظ و حراست از اموال مردم، نظارت بر اماكن مهم و كنترل مجرمان سابقه دار را از اولویت های این پلیس در مناطق سیل زده برشمرد و اظهار داشت: به منظور پیشگیری از هرگونه صدمه به اموال و اثاثیه مردم، اقدامات كنترلی و نظارتی در این مناطق با جدیت دنبال می شود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار محسن حسن خانی در تشریح این خبر، اظهار نمود: پلیس آگاهی ناجا همگام با سایر پلیس های تخصصی و نهادهای كمك رسان، برقراری امنیت و آرامش مناطق سیل زده را دنبال و با اتخاذ تمهیدات لازم نظیر افزایش تعداد گشت ها، استقرار واحدهای تشخیص هویت و … مقابله با هرگونه سوءاستفاده مجرمان را در دستور كار دارد.
وی ادامه داد: كارآگاهان در جهت انجام وظایف ذاتی خود به صورت محسوس و نامحسوس در مناطق سیل زده حضور فعال دارند و كمك به سیل زدگان را تسهیل خواهند كرد.
رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینكه حفظ جان مردم بر هر مسئله ای ترجیح دارد، خاطرنشان كرد: اولویت پلیس آگاهی هم حفظ و حراست از اموال مردم و كنترل تحرك مجرمان سابقه دار در جهت پیشگیری از وقوع سرقت است كه در این شرایط با تمام توان دنبال می شود.
وی افزود: تمام یگان های انتظامی در حوزه ماموریتی خود مشغول انجام وظیفه هستند كه پلیس آگاهی ناجا هم با همكاری و تعامل تنگاتنگ، ورود و خروج هرگونه اموال و اثاثیه مردم را مورد كنترل قرار می دهد.
سردار حسن خانی خاطرنشان كرد: نظارت پلیس بر اماكن مهم نظیر بانك ها، طلا فروشی و منازل خالی از سكنه از دیگر اقدامات پلیس آگاهی در مناطق سیل زده به شمار می آید.
وی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص امدادرسانی حداكثری همه دستگاه ها و نیروهای مسلح در مناطق سیل زده، تصریح كرد: پلیس آگاهی از لحظات اولیه حادثه در كنار مردم بوده و با تمام توان، تجهیزات و امكانات لازم برای برقراری امنیت و آرامش شهروندان تلاش می كند.
این مقام ارشد انتظامی به هموطنان سیل زده سفارش كرد: از هرگونه جابه جایی اموال و لوازم خانگی، اثاثیه و … در مبادی ورودی و خروجی بدون هماهنگی با پلیس خودداری كرده و اموال رها شده در سطح شهر را به نزدیك ترین مقر انتظامی تحویل دهند.
وی به شهروندان و افراد خیری كه قصد كمك به مردم سیل زده را دارند، سفارش كرد: كمك های اهدایی خویش را به نهادهای امدادرسان معتبر تحویل و از اعتماد به پیامك و تماسهای افراد ناشناس پرهیز كنند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس آگاهی ناجا ضمن قدردانی از عملكرد كاركنان این پلیس در خدمت رسانی به سیل زدگان اظهار داشت: تمامی كارآگاهان پلیس آگاهی تمام تلاش خویش را در این روزها صرف تامین آسایش و امنیت مردم می كنند و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند كرد.1398/01/21
14:23:45
5.0 / 5
5240
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین