علم الهدی: آمریكا گور خویش را كنده است

علم الهدی: آمریكا گور خویش را كنده است به گزارش خشكشوئی آنلاین امام جمعه مشهد اظهار داشت: هم اكنون اصل موجودیت دشمن در خطر است و هستی آن در ادامه دشمنی با ایران است.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، آیت‎ الله سید احمد علم الهدی امروز در تجمع حوزویان در پشتیبانی از سپاه پاسداران اظهار نمود: نكته قابل تامل برای ما در آیه 18 سوره ابراهیم، تشبیهی است كه خداوند نسبت به اعمال، توطئه ها، فتنه ها و حركت های بی نتیجه كفار دارد.
امام جمعه مشهد بیان كرد: خاكستر معلول آتش است، در جایی كه آتش حرارت خویش را از دست می دهد، سوزندگی آتش بی نتیجه می ماند و آتش مبدل به خاكستر می شود، تنها خاموش شدن آتش نیست و به نتیجه آتش افزوزی برای سوزاندن هم مربوط می شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: خداوند اعمال كفار را به خاكستر تشبیه می كند، یعنی كافر در عمل خود آتش افروزی دارد اما آتش هم خاموش و هم خاكستر شد و نه تنها اثر حرارت و سوزندگی خویش را از دست داد، بلكه تمام آثار و نتایج آن همچون شكل و وزن آن هم از دست می رود و نتیجه آن خاكستری شد كه به هیچ وجه دارای خواص آتش نیست.
وی با اشاره به اینكه فتنه ها و توطئه هایی كه كفار ایجاد می كنند، در خط آتش افروزی هستند، عنوان كرد: آنها آتشی را روشن می كنند تا نهاد یك جامعه را بسوزانند، موجودیت مردمی را از بین ببرند و در غالب فتنه هایی مدیریت اصلی و فرهنگی ملتی را به صورت كامل نابود كنند اما این آتش نه تنها خاموش شده، بلكه به خاكستر هم مبدل می شود و آن هم خاكستری كه در مقابل یك تندباد شدید در روز طوفانی قرار گرفته و خاكستری نیست كه در عرصه خاكستری خود كه نشان از آتش افروخته قبلی است، بماند، بلكه یك تندباد بسیار توفنده در روز طوفانی آنرا ذره ذره و ذرات آنرا به باد می سپارد.
علم الهدی تصریح كرد: تمام توطئه ها، جریانات و جنایات استكبار جهانی و آمریكا كه در طول چهل سال قبل این نظام انجام داده، توطئه ها و آتش افروزی های استكبار جهانی در تقابل با قدرت فوق العاده مردمی و مجاهدانه ملت بوده و دقیقا مانند تقابل ذرات آتش خاكستر شده در مقابل تندباد در یك روز طوفانی است، آنچنان كه هیچ اثری از آن وجود نداشته و هویتی باقی نمی ماند.
عامل برخوردهای صورت گرفته در مقابل استكبار جهانی سپاه است
امام جمعه مشهد اظهار داشت: عامل تمام این برخوردها و محور اعتلای آنها به تعبیر قرآن به مانند«اشْتَدَّتْ بِهِ الرِّیحُ فِی یَوْمٍ عَاصِفٍ» نهاد مقدس سپاه پاسداران است. یعنی استكبار جهانی و كارنامه تمام جنایات، توطئه ها و فتنه های خود در مقابل انقلاب از كودتای نوژه تا تحمیل جنگ هشت ساله مانند آتشی است كه به صورت خاكستر درآمده و این خاكستر با «اشْتَدَّتْ بِهِ الرِّیحُ فِی یَوْمٍ عَاصِفٍ» برابر شده كه نماد نهاد مقدس سپاه پاسداران در این مدت و انقلاب بوده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بیان كرد: امام بزرگوار (ره) در ایام ابتدایی آغاز جنگ تحمیلی و در هنگامی كه دفاع مقدس میدان جلال و اقتدار سپاه و بسیج شده بود، دوجمله بیان نمودند كه در حقیقت ارزش و عظمت امروز سپاه را برای ما ثابت می كند. جمله اول این است كه «اگر سپاه نبود كشور هم نبود». این حرف تنها یك شعار نیست، بلكه بیان حجت امام زمان(عج) و بیان امامی است كه تمامی رهنمودهای حكیمانه او پیامبرگونه بوده و گویا از مبدا غیبی الهام گرفته است.
امام جمعه مشهد با بیان سخن دوم امام(ره) در خصوص اینكه «ای كاش من هم یك پاسدار بودم»، اظهار نمود: این سخن از شخصی شنیده شده است كه مرجع تقلید، حجت امام زمان(عج) و سالیان دراز مكتب آن روان پرور و مراجع امروز پرورش یافته ارزش های آن هستند و نشان از عظمت و ارزش جایگاه پاسداران است.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تصریح كرد: تحریر همه این نكات و موقعیت ها مورد اذعان و درك استكبار جهانی قرار گرفته است كه از میان تمام نهادها، نوك پیكان را متوجه نهاد مقدس سپاه پاسداران قرار داده و این نهاد مقدس را مورد اهانت قرار داده است كه نشان از این مورد است كه خود آمریكا متوجه شده است كه عامل خاموشی آتش افروزی آنان، سپاه و جنس پاسدار بوده و به این نتیجه در تجربیات چهل ساله خود رسیده و این واقعیتی است كه قرآن هم به آن اشاره و آنرا برای ما تبیین كرده است.
آمریكا گور خویش را كنده است
علم الهدی در مورد بیان اهداف آمریكا از مورد هدف قرار دادن سپاه بیان كرد: آمریكا در مقابل این جسارت امكان دارد دارای اهداف خاص سیاسی باشد و تصور كرده كه با این حركت در جامعه افتراق ایجاد خواهد نمود و میان مردم و محور اقتدار نظام جدایی می اندازد و یا امكان دارد هدف آن برخورد عملیاتی باشد كه اگر منظور آمریكا هدف دوم باشد نكته ای است كه خداوند می فرماید «یَأْتِیهِ الْمَوْتُ مِنْ كُلِّ مَكَانٍ» و در نهایت مرگ و عاملی برای نابودی را برای خود بوجود آورده و در واقع آمریكا گور خویش را كنده است.
مساله سپاه مساله یك كشور است

وی ادامه داد: بنای ذات مقدس پروردگار بر این است كه دشمنان را با نقشه هایی كه خود طراحی می كنند از بین ببرد و موقعیت مقتدرانه سپاه در كشور در عرصه های عبادی و امدادی یك موقعیت تثبیت شده برای مردم و برای دنیا است اما محبوبیت عظیم سپاه در دل ملت و اندیشه انسان های این كشور یك واقعیتی بود كه پوشیده نبود و این حركت دشمن در شكل یك مانور ملی برای سپاه بوجود آمد تا مردم دنیا و سایر كشورها، دولت ها، حكومت ها و حتی خود آمریكا در منطقه بدانند كه مساله سپاه مساله یك كشور است.
نمایش عظمت سپاه بعد از چهل سال توسط آمریكا
امام جمعه مشهد خاطرنشان كرد: امام چندین سال پیش در دوران دفاع مقدس این نكته را بیان كردندكه اگر سپاه نبود كشور هم نبود و این فرمایش امام كار را به جایی رسانده است كه پس از چهل سال به دنیا نمایش داده شود كه سپاه همچون یك خون مغذی است كه در تمام شریان های این امت جریان دارد و سپاه یعنی تمام ملت و همه مردم.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی عنوان كرد: این مانور محبوبیت كه برای سپاه در میان ملت بوجود آمده با هیچ عاملی نمی توان آنرا عرصه های مختلف به جریان آورد. در هر جریان آنچه در ابتدای جبهه می درخشد سپاه است و این اقدام آمریكا بركتی بود كه خداوند به دست دشمن برای نهاد مقدس سپاه ایجاد كرد و آنرا در معرض نمایش درآورد.
علم الهدی با مورد خطاب قرار دادن حوزوریان اظهار داشت: هر جریانی كه برای ما رخ می دهد تصور ما در ابتدا این است كه این یك مشكل و مساله است اما بعد از نمایش نتیجه آن متوجه می شویم كه ذات مقدس پروردگار نعمت را در غالب یك مشكل بر ما ارزانی داشته است.
وی افزود: آنچه در سیل اخیر با وجود مشكلات خانمان سوز آن بوجود آمده به عنوانی نمایشی برای نشان دادن وحدت به قدرت استكباری و تمام دنیا بود تا بدانند كه ایرانی به این شكل است و اگر هر مشكلی ایجاد شود مردم نقش حیاتی دارند. امروز سیل به یك شهر حمله كند همه مردم بسیج می شوند اما اگر این سیل مبدل به یك قدرت استكباری شود، چه در چارچوب توطئه و چه در چارچوب عملیات نظامی سبب ایستادگی مردم در مقابل آن خواهد شد.
امام جمعه مشهد بیان كرد: این ماهیت اصلی مردم ایران است و نشان از این امر دارد كه تنها نیروی نظامی در مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن نقش مهمی ندارند بلكه جان فدای اصلی نیروی انسانی است و سپاه جلودار آن بوده و همه مردم به دنبال سپاه هستند. این واقعیتی بود كه در سایه یك حادثه خانمان برانداز به دنیا نشان داده شد و آثار آن نعمت و عظمتی برای مردم و انقلاب پدید آورد و ما باید قدر این نعمت را بدانیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تصریح كرد: دشمنان ما در گام دوم انقلاب به تعبیر رهبری، برای ما فكرهای دیگری دارند. یعنی بعد از آنكه پس چهل سال، دشمنی آنها به خاكستر مبدل شد برای چهل سال دوم نقشه دیگری كشیده اند. هم اكنون اصل موجودیت دشمن در خطر است و هستی آن در ادامه دشمنی با ایران است.
علم الهدی اظهار داشت: این سخن یك شعار نیست بلكه این تشخیص، نظر كارشناسی سیاسی افراد در كاخ سفید است كه اگر آمریكا تا سال ۲۰۲۵ نتواند بر چهار قدرت اقتصادی دنیا همچون روسیه، هند، ژاپن و چین مسلط شود همچون روسیه فروپاشی خواهد شد.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران، بعنوان مانع بزرگ در سر راه سلطه آمریكا بر این چهار قدرت اقتصادی می باشد، ازاین رو سیاستگذاران كاخ سفید پیش بینی كرده اند كه انقلاب اسلامی ایران تا سال 2020 باید تمام شود وگرنه آمریكا هم سرنوشتی مشابه شوروی را به دنبال خواهد داشت بنابراین با تشخیص نقش محوری سپاه در ایستادگی انقلاب اسلامی نهاد مقدس سپاه را هدف قرار دادند.
1398/01/22
23:32:56
5.0 / 5
5358
تگهای خبر: اقتصاد , نیروی انسانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین