احتمال افزایش غلظت ازن در هوای تهران

احتمال افزایش غلظت ازن در هوای تهران به گزارش خشكشوئی آنلاین مدیر واحد مدل سازی و پیشبینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه هم اكنون هوای تهران با شاخص ۵۲ PPM در شرایط سالم قرار دارد، اظهار داشت: احتمال افزایش غلظت آلاینده ازن در بعضی ساعات امروز وجود دارد.حسین شهبازی در گفتگو با ایسنا، اظهاركرد: پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (۱۷ خرداد) است و برخی ساعات بعدازظهر همراه با افزایش میزان ابرناكی و وزش باد به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه خواهد بود.

وی در مورد كیفیت هوای تهران طی امروز (۱۷ خرداد) اظهار داشت: طبق نتایج پیشبینی كیفیت هوا، انتظار می رود طی برخی ساعات امروز بر غلظت آلاینده ازن افزوده شود. هرچند این شرایط موقتی است و همراه با تغییر شرایط جوی در بعدازظهر وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران بهبود می یابد.

مدیر واحد مدل سازی و پیشبینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزود: به تدریج در شبانگاه از میزان ناپایداری جوی كاسته خواهد شد و با تداوم این شرایط تا صبحگاه روز شنبه (۱۸ خرداد) و همراه با ازدیاد تردد خودرو ها در نخستین روز كاری هفته، احتمال می رود طی برخی ساعات صبحگاه افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها مشاهده شود.

به گفته شهبازی، به تدریج با افزایش میزان ناپایداری جوی در طول روز، وزش باد و افزایش میزان ابرناكی برای برخی ساعات دور از انتظار نخواهد بود كه در پراكندگی آلاینده ها و به تبع آن بهبود وضعیت كیفیت هوای پایتخت موثر خواهد بود.

این كارشناس شركت كنترل كیفیت هوای تهران در انتها اظهار داشت: دمای تهران تا روز آینده افزایش جزئی خواهد یافت.
1398/03/17
14:33:10
5.0 / 5
4845
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین