دستگیری هروئین فروش مسلح یوسف آباد

دستگیری هروئین فروش مسلح یوسف آباد خشكشوئی آنلاین: مأموران كلانتری یوسف آباد یك خرده فروش مسلح مواد مخدر را با 60 بسته هروئین و شیشه دستگیر كردند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، شب گذشته حین اجرای طرح مقابله با سرقت در محدوده یوسف آباد، مأموران ضربت به همراه مأموران عملیات كلانتری به مرد جوانی كه در بوستانی واقع در تقاطع اتوبان كردستان و خیابان اسدآبادی ایستاده بودند، مشكوك شده و جهت بررسی بیشتر به آنان نزدیك شدند.

این فرد به محض مشاهده مأموران پا به فرار گذاشت كه در همین راستا تعقیب و گریز میان پلیس و دو نفر شروع شد و مدتی بعد مأموران مبادرت به دستگیری این فرد كرده و او را به همراه یك كیف دستی كه همراه داشت به كلانتری منتقل كردند.
با انتقال متهم به كلانتری مبادرت به بازرسی كیف دستی متهم شد كه از داخل كیف، ۶۰ بسته هروئین و مخدر شیشه و یك كلت كمری كشف و ضبط شد. همین طور تلفن همراه متهم نیز توقیف شد و در صورتیكه تلفن در اختیار مأموران پلیس قرار داشت چندین نفر از خریداران مواد مخدر با وی تماس گرفته و درخواست مواد داشتند كه همین سوژه نشان داد متهم از موادفروشان حرفه ای در این محدوده است.
متهم نیز بعد از مواجهه با ادله و شواهد موجود به ناچار لب به اعتراف گشود و معترف شد كه در حال مبادله موادمخدر بوده كه متوجه مأموران شده و پا به فرار گذاشته است.
سرهنگ احمد ناصری، رئیس كلانتری یوسف آباد با تأیید این خبر اظهار داشت: بررسی سوابق متهم نشان داد كه وی شش ماه قبل از سوی ماموران همین كلانتری نیز دستگیر و روانه زندان شده بود اما بعد از گذشت چهار ماه و نیم از زندان آزاد شده و باردیگر به خرید و فروش مواد مخدر روی آورده است كه در همین راستا نیز پرونده ای برای متهم تشكیل شده و به دادسرا منتقل شد.

منبع:

1398/03/27
16:37:55
5.0 / 5
4989
تگهای خبر: آب , اتو , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین