راهكار كشور رومانی برای مقابله با گرما

راهكار كشور رومانی برای مقابله با گرما خشكشوئی آنلاین: نتایج تحقیقات نشان می دهد كه شهر بخارست در رومانی برای مقابله با گرما و كاهش مشكلات سلامتی روشی جالب عرضه كرده است.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا و به نقل از نیوز، این روزها در سراسر جهان، گرمای هوا آزاردهنده است و پژوهشگران در حال بررسی روش هایی برای مقابله با آن هستند. بخارست، برای مقابله با گرما و كاهش مشكلات بهداشتی مراكز موقت بیمارستانی به وجود آورده است.
پژوهشگران اظهار كردند: دمای بالای تابستان در شهر بخارست سبب شده تا كارشناسان شهر تصمیم بگیرند، ۲۰ كانتینر برای ارائه كمك های اولیه در مناطق پرجمعیت شهر قرار دهند.
در این كانتینرها كنترل فشارخون، دستگاه آبرسانی، تهویه مطبوع و كنترل سایر موارد پزشكی در نظر گرفته شده است و به افرادی كه در گرما با مشكل مواجه می شوند، خدمات ارائه می دهد.
در كنار این كانتینرها، توالت كودساز نیز قرار گرفته است.
توالت كودساز، در واقع یك نوع توالت خشك است كه به صورت غالب از سیستم فرایندهای هوازی بر روی پسماندهای انسانی (مدفوع و ادرار) بدون استفاده از آب یا با استفاده از مقادیر كمی آب سیفون به منظور كودسازی یا تجزیه هوازی استفاده می نماید.
كمك های پزشكی در این مراكز را پزشكان و كاركنان بیمارستان ارائه می دهند. این كانتینرها در مراكز اصلی شهر، ایستگاه مترو، پارك و بلوارهای شهری قرار گرفته است.

منبع:

1398/04/17
13:23:24
5.0 / 5
5048
تگهای خبر: آب , بهداشت , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین