ساخت 2 هزار مسكن برای مددجویان سیل زده با مشاركت جامعه پزشكی

ساخت 2 هزار مسكن برای مددجویان سیل زده با مشاركت جامعه پزشكی خشكشوئی آنلاین: تفاهم نامه ساخت 2 هزار واحد مسكونی برای مددجویان سیل زده كمیته امداد، بوسیله مشاركت دانشجویان، اساتید و دانشكده های پزشكی كشور با حضور معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به امضا رسید.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، مراسم امضای تفاهم نامه ساخت ۲ هزار واحد مسكونی برای مددجویان سیل زده كمیته امداد با حضور علیرضا عسگریان، معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد و سیما سادات لاری، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت انجام شد.
معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد در این مراسم با اشاره به اینكه در سیل فروردین ماه امسال حدود ۳۰ هزار واحد مسكونی مددجویان این نهاد گرفتار لطمه شد، اظهار داشت: بازسازی این منازل برای محروم ترین اقشار جامعه نیازمند یك عزم ملی است كه در این زمینه دانشجویان و جامعه پزشكی كشور پیش قدم شده اند.
وی با تاكید بر اینكه مشاركت دانشجویان و اساتید علوم پزشكی در ساخت منازل مددجویان كمیته امداد یك اقدام فرهنگی با ارزش است، اضافه كرد: كمیته امداد در همه امور تنها یك مجری است و مردم نیكوكار و اقشار مختلف، مهم ترین عامل در رفع گرفتاری ها و نیازمندی های هموطنان شان هستند.
عسگریان اشاره كرد: تفاهم نامه ساخت ۲ هزار واحد مسكونی با مشاركت جامعه پزشكی كشور یك الگوی خوب برای دیگر دستگاه ها برای همیاری به مددجویان و نشان دهنده عمق و اصالت نوعدوستی در جامعه ایران است.
معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد به جزئیات این تفاهم نامه اشاره نمود و اظهار داشت: بر طبق این تفاهم نامه، دانشكده های علوم پزشكی سراسر كشور، با مشاركت دانشجویان، اساتید و دیگر افراد نیكوكار، ساخت و تجهیز ۲ هزار واحد مسكونی برای مددجویان كمیته امداد را بر عهده می گیرند.
وی افزود: برای مشاركت در ساخت هر واحد مسكونی شهری در مناطق سیل زده مبلغ ۲۰ میلیون تومان و در مناطق روستایی ۱۵ میلیون تومان پیش بینی شده كه این مبالغ از طرف جامعه پزشكی كشور كمك خواهد شد و در صورت لزوم، كمیته امداد مبالغ مورد نیاز برای تكمیل منازل را اختصاص خواهد داد.
در ادامه این مراسم، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به راه اندازی پویش بهار همدلی از طرف دانشجویان و اساتید علوم پزشكی كشور برای كمك به سیل زدگان، اظهار داشت: این پویش ابتدا از طرف دانشجویان شروع شد و در ادامه اساتید و دیگر كاركنان دانشكده های علوم پزشكی به پویش بهار همدلی پیوستند.
به گزارش سایت خبری كمیته امداد، سیما سادات لاری اضافه كرد: دانشجویان و دانشكده های علوم پزشكی متعهد شده اند كه بوسیله این پویش ساخت ۲ هزار واحد مسكونی برای مددجویان كمیته امداد را به انجام برسانند و بعد از تجهیز تمامی لوازم ضروری، به خانواده های سیل زده عرضه كنند.
منبع:

1398/05/05
14:01:28
5.0 / 5
5346
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین