افزایش قطارهای مسافری برای جابجایی زائرین اربعین و آمادگی پلیس

افزایش قطارهای مسافری برای جابجایی زائرین اربعین و آمادگی پلیس به گزارش خشكشوئی آنلاین فرمانده پلیس راه آهن كشور از آمادگی كامل این پلیس برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائرین اربعین حسینی(ع) اطلاع داد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ حشمت اله ملكی اظهار داشت: پلیس راه آهن در مأموریت اربعین حسینی (ع) امسال با استفاده از تمهیدات پیشبینی شده، تحت تابعیت دستورالعمل های صادره از قرارگاه ابوذر پلیس پیشگیری، انجام وظیفه می كند. زائرین اربعین حسینی (ع) برای رسیدن به مرزهای خروجی كشور و پایانه های مرزی از امكانات موجود در صنعت ریلی و هوایی كشور استفاده می نمایند كه در این راستا پلیس راه آهن و شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تمهیدات مطلوبی را برای عرضه هرچه بهتر خدمات ریلی به مردم پیشبینی كرده است.
فرمانده پلیس راه آهن كشور خاطرنشان كرد: با همكاری و مساعدت روسا و مدیران راه آهن جمهوری اسلامی ایران امسال نسبت به سال قبل تعداد قطارهای مسافری برای جابه جایی زائرین ۴۶ درصد افزایش داشته است.
ملكی پایانه غربی راه آهن در كرمانشاه و پایانه جنوبی در اهواز را از مهمترین ایستگاه های خطوط ریلی كشور برای جابجایی زائرین اربعین حسینی اعلام نمود و اظهار داشت: ۷۰ درصد از حجم مسافرانی كه پایانه های ریلی را برای مسیر سفر خود انتخاب می كنند به پایانه های غربی كشور و ۳۰ درصد باقیمانده با رفتن به پایانه جنوب از مرزهای جنوبی كشور مبادرت به خروج می كنند.
وی با اشاره به اینكه ارتقاء امنیت مسافران خطوط ریلی كشور اولویت اول پلیس راه آهن است، اظهار نمود: همكاریهای متقابل مردم با پلیس به منظور ارتقاء نظم و امنیت در تحقق اولویت های ماموریتی پلیس راه آهن نقش تاثیرگذاری دارد. در همین راستا لازم است مردم نهایت همكاری و تعامل را با خدمتگزاران خود در سراسر مسیرهای منتهی به مرزهای چهار گانه داشته باشند.
برپایه اعلام سایت پلیس، فرمانده پلیس راه آهن كشور به زائرین سفارش كرد: در ایستگاه های راه آهن به هنگام شارژ تلفن همراه نسبت به عدم جابه جایی آن توسط افراد ناشناس هوشیار باشند، بدون هماهنگی با رئیس قطار مبادرت به جابه جایی صندلی یا كوپه خود نكنند، همینطور به هنگام ادای فرایض حتما یك نفر در كوپه به منظور حفظ و مراقبت از اموال دیگران بماند. زائرین اشیاء قیمتی خود نظیر گوشی تلفن همراه، پول نقد و طلاجات را در معرض دید عموم قرار ندهند، اطلاعات شخصی خویش را به راحتی در اختیار افراد ناشناس نگذارند و در حفظ اوراق هویتی خود نظیر گذرنامه و... كوشا باشند.
1398/07/17
21:57:49
5.0 / 5
4476
تگهای خبر: پلیس , خدمات , سایت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین