شما نظر دهید، انتقال آب خزر به فلات مركزی ایران را چگونه ارزیابی می كنید؟

شما نظر دهید، انتقال آب خزر به فلات مركزی ایران را چگونه ارزیابی می كنید؟ خشكشوئی آنلاین: در چند روز گذشته بحث انتقال آب دریای خزر به فلات مركزی خبرساز بوده است و این مساله همچنان موافقان و مخالفانی دارد.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از خبر آنلاین، بحث انتقال آب دریاچه خزر به فلات مركزی ایران سالهاست كه مورد مناقشه است؛ هفته پیش بود كه كمیته فنی اداره كل منابع طبیعی مازندران با طرح انتقال آب خزر به كویر مخالفت كرد اما روز گذشته خبر رسید كه عیسی كلانتری رئیس سازمان محیط زیست با طرح انتقال آب دریای خزر به فلات مركزی ایران موافقت كرده است.
مخالفان این طرح معتقدند انتقال آب از خزر به فلات مركزی ایرانی آثار زیست محیطی مخربی همچون نابودی جنگل های هیركانی برجا خواهد گذاشت اما رئیس سازمان محیط زیست اجرای این پروژه را بلامانع دانسته و گفته است ضوابط زیست محیطی مورد نظر این طرح بر طبق تفاهم صورت گرفته در صورتجلسه كمیته ارزیابی ظرف مدت یك ماه به وزارت نیرو ابلاغ خواهد گردید.
اما مخالفت ها با این مساله امروز به مجلس هم كشیده شد و حتی برخی از نمایندگان از احتمال استیضاح وزیر نیرو دراین باره خبر دادند. شما انتقال آب خزر به فلات مركزی ایران را چگونه ارزیابی می كنید؟ فكر می كنید این اقدام چقدر به كمك كم آبی در استان های مركزی خواهد آمد و آیا ضرر آن به محیط زیست بیشتر از سودهای آن برای جبران آب آشامیدنی مردم خواهد بود؟
شما می توانید نظرات خودرا در چارچوب كامنت زیر همین خبر بگذارید.
۲۳۵۲۱۲


منبع:

1398/07/24
22:49:13
5.0 / 5
4140
تگهای خبر: آب , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین