كشف لاك پشت های قاچاق رها شده در كنار جاده ای در هند

كشف لاك پشت های قاچاق رها شده در كنار جاده ای در هند خشكشوئی آنلاین: مقامات هند از پیدا شدن تعدادی لاك پشت نرم كاسه در اطراف جاده ای مرزی میان ایالت های ˮتلانگاناˮ و ˮآندِرا پرادِشˮ در صورتیكه رها شده بودند، خبر دادند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، به قول پلیس قاچاقچیان بعد از آگاهی از نزدیك شدن یك خودروی گشت این لاك پشت ها را در كنار جاده رها كرده اند.
پلیس هند موفق به نجات ۲۶ لاك پشت شد و ۱۴ لاك پشت دیگر نیز تلف شدند. هم چنین افراد محلی در روستاهای اطراف شمار دیگری از لاك پشت ها را بعد از انتشار خبر حضورشان از آنجا بردند.
تصور می شود این لاك پشت ها از ایالت "آندِرا پرادِش" قاچاق شده باشند.
لاك پشت نرم كاسه تحت قانون پشتیبانی از حیات وحش سال ۱۹۷۲ میلادی در هند قرار دارد كه از آنها در مقابل شكار شدن محافظت می كند.
لاك پشت های نرم كاسه به علت فقدان فلس در قسمت بیرونی لاك خود "نرم كاسه" نامیده می شوند. این گونه در بین لاك پشت ها بیشترین تقاضا را در بازار بین المللی دارند كه عمدتاََ به علت خاصیت دارویی خریداری شده و هم چنین اغلب بعنوان حیوانات خانگی نگهداری می شوند.
هنوز تحقیقات برای یافتن قاچاقچیان و مشخص شدن تعداد زیادی از لاك پشت ها كه توسط روستائیان برداشته شده اند، در دست بررسی می باشد.
مقامات، لاك پشت های نجات یافته را در رودخانه ای در نزدیكی همان منطقه رها كرده اند.
بنا بر گزارش اسپوتنیك، در حادثه ای مشابه در اوایل ماه میلادی فوریه، حدود ۱۶۰۰ لاك پشت نرم كاسه از دست قاچاقچیان در "آندرا" نجات داده شدند. این لاك پشت ها در حال قاچاق به "بنگال غربی" و "اُدیشا" بودند.
منبع:

1398/09/06
16:24:42
5.0 / 5
4224
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین