كشف ۵۷ اسلحه شكاری در استان تهران از شروع آبان ماه

كشف ۵۷ اسلحه شكاری در استان تهران از شروع آبان ماه به گزارش خشكشوئی آنلاین فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران اظهار داشت: این یگان در آبان ماه سال جاری موفق به كشف و ضبط تعداد 40 اسلحه شكاری مجاز و غیر مجاز در سطح استان تهران شده بود كه با احتساب 17 سلاح مكشوفه در آذرماه در مجموع 57 سلاح از متخلفان كشف و ضبط شده است.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا محمدرضا خویشتندار با اشاره به اینكه از شروع آذرماه تابحال در مجموع ۱۷ اسلحه شكاری در استان توسط ماموران اجرایی كشف و ضبط شده است، اظهاركرد: از این تعداد سه اسلحه كشف شده مجاز و تعداد ۱۴ سلاح غیرمجاز بودند.

وی افزود: در همین رابطه تعداد ۱۹ نفرمتخلف پیش از مبادرت به شكار گونه های حیات وحش دستگیر و به مراجع قضایی عرضه شدند كه پرونده آنها در حال رسیدگی است.

خویشتندار با اشاره به اینكه عمده كشفیات انجام شده در مناطق حفاظت شده و قسمتی از آن در مناطق آزاد بوده است، اظهاركرد: یك مورد از این كشفیات در جست وجو از منزل مسكونی، دو مورد در مناطق آزاد و 15 مورد هم در مناطق حفاظت شده استان بوده است.

وی با اشاره به اینكه در آبان ماه شكارچیان غیر مجاز موفق به شكارچند گونه جانوری نیز شده بودند، اظهار داشت: در این ماه تعداد دو قطعه پرنده، دو قوچ و یك كل وحشی به وسیله متخلفان غیر مجاز شكار شده بود.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینكه آمار كشفیات سلاح در آبان ماه امسال نسبت به وضعیت مشابه در سال قبل رشد 13 برابری داشته است، اشاره كرد: این آمار بیان كننده تاثیر افزایش گشت ها و پایش های یگان حفاظت محیط زیست استان درحوزه استحفاظی و برخورد با متخلفان شكار و صید است.

منبع:

1398/09/12
22:16:17
5.0 / 5
4360
تگهای خبر: آب , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین