كشف بیشتر از دو میلیون لیتر گازوئیل قاچاق در خلیج فارس

كشف بیشتر از دو میلیون لیتر گازوئیل قاچاق در خلیج فارس به گزارش خشكشوئی آنلاین فرمانده مرزبانی ناجا از شناسایی و انهدام باند قاچاقچیان سوخت و كشف دو میلیون و 25 هزار لیتر گازوئیل در مرزهای آبی استان هرمزگان اطلاع داد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار قاسم رضایی اظهار داشت: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مقابله و مبارزه با قاچاق سوخت و همینطور توجه به نتایج مخرب و اثرگذار این پدیده بر اقتصاد كشور، برخورد قاطع با باندها و شبكه های سازمان یافته قاچاق سوخت به صورت ویژه در دستور كار مرزبانان استان هرمزگان قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت های ویژه و با تلاشهای شبانه روزی و فعالیت بی وقفه مرزبانان استان هرمزگان در شهرستان جاسك، باند قاچاقچیان سوخت كه به صورت كلان مبادرت به قاچاق می كردند، شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی مرزبانان قرار گرفت.
فرمانده مرزبانی ناجا اضافه كرد: با مبادرت به موقع مرزبانان و در دو عملیات سریع و غافلگیرانه، دو فروند شناور شناسایی شده حامل محموله سوخت قاچاق در آب های شهرستان جاسك متوقف شدند.
رضایی عنوان كرد: در این عملیات دو فروند كشتی خارجی توقیف و دو میلیون و 25 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش 141 میلیارد و 770 میلیون ریال هم كشف شد.
وی تصریح كرد: در این رابطه 22 متهم خارجی دستگیر و اقدامات قانونی از راه مراجع قضائی به صورت ویژه در حال پیگیری است.
برپایه اعلام سایت پلیس، فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با اشاره به برشمردن خسارات جبران ناپذیر قاچاق برپیكره اقتصادی و اجتماعی جامعه تصریح كرد: مرزبانان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان یافته قاچاق، اجازه هیچ گونه فعالیت سودجویانه در مناطق ساحلی، دریایی و مرزهای خشكی كشور را نخواهد داد.1398/12/07
17:14:42
5.0 / 5
3511
تگهای خبر: آب , اقتصاد , پلیس , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین