مدیر عامل شركت ساماندهی مشاغل شهر عنوان كرد:

ضرورت افزایش ظرفیت بازار پرندگان

ضرورت افزایش ظرفیت بازار پرندگان به گزارش خشكشوئی آنلاین اولین جلسه مدیر عامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با اتحادیه دكه داران تهران و اتحادیه مرغ و ماهی برگزار گردید.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سید علی مفاخریان با اشاره به دیدار خود با رئیس اتحادیه دكه داران تهران، بر اهمیت نقش كیوسك های فروش گل و گیاه در زیباسازی بصری پایتخت تصریح كرد و اظهار داشت: كیوسك های گل و گیاه می توانند زیبایی های شهر را بالا برند و در نظر داریم از پتانسیل دكه ها برای افزایش لطافت شهر بهره ببریم.
وی با اشاره به اهمیت زیبایی منظر شهری، اظهار نمود: در نظر داریم بدنه كیوسك ها را مطابق با نیاز این صنف و چشم نوازتر شدن آن برای شهروندان تغییر دهیم.

مدیر عامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در ادامه به نشست خود با رئیس اتحادیه پرنده و ماهی اشاره نمود و اضافه كرد: در این جلسه بر ضرورت افزایش ظرفیت بازار پرندگان غرب تاكید شد تا با وسعت بخشیدن به فضای مجتمع، بر تعداد واحدهای صنفی افزوده شود. همینطور چگونگی تقویت زیرساخت های بازارپرندگان شرق مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.

طبق گزارش روابط عمومی شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، به قول مفاخریان، تعامل هر چه بیشتر اتحادیه ها و اصناف می تواند سبب رونق كسب و كار اعضای زیر مجموعه شود و برگزاری نشست های این چنینی زمینه ساز ایجاد تعامل سازنده بین شهرداری تهران و اصناف است.1399/02/01
23:57:44
5.0 / 5
2990
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین