استانی كه دمای هوای آن روز گذشته بیش از ۴۰ درجه بود

استانی كه دمای هوای آن روز گذشته بیش از ۴۰ درجه بود به گزارش خشكشوئی آنلاین ایرنا نوشت: معاون فنی و شبكه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: دمای هشت شهرستان این استان در شبانه روز گذشته به بیش از 40 درجه رسید كه در این بین هامون با دمای 42 درجه سلسیوس گرمترین شهر شد.


محمود دیانتی روز دوشنبه اظهارداشت: همانطور که انتظار می رفت همچنان گرمای هوا در سیستان و بلوچستان ادامه دارد و در شبانه روز گذشته دمای هوای شهرهای هامون، زهک، هیرمند، دلگان، قصرقند، راسک، زابل و نیکشهر به بیش از ۴۰ درجه سلسیوس رسید.
وی ادامه داد: برمبنای آخرین خروجی نقشه های پیش یابی و مدلهای جوی انتظار می رود امروز نیز گرمای هوا به ویژه در نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان ادامه داشته باشد و دماهایی با محدوده ۴۰ درجه سلسیوس مجدد تکرار شود.
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان به صدور آگهی سطح زرد هواشناسی اشاره نمود و اظهار داشت: از بعدازظهر امروز وزش باد به نسبت شدید تا شدید نواحی مرکزی و جنوبی استان را فرا می گیرد و در نقاط مستعد منجر به خیزش گردوخاک و کاهش دید افقی می شود.
وی افزود: برمبنای آخرین خروجی نقشه های پیش یابی و مدلهای جوی از بعدازظهر امروز وزش باد شهرستانهای زاهدان، خاش، ایرانشهر(بزمان)، دلگان، سراوان را فرا گیرد و در نقاط مستعد سبب خیزش گردوخاک، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا می شود.


منبع:

1399/02/09
13:28:57
5.0 / 5
2510
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین