رئیس كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران تاكید كرد:

ضرورت اعلام جزئیات توافق نامه شهرداری تهران و ارتش در مورد پادگان۰۶

ضرورت اعلام جزئیات توافق نامه شهرداری تهران و ارتش در مورد پادگان۰۶ به گزارش خشكشوئی آنلاین رئیس كمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت اعلام جزئیات توافق نامه شهرداری تهران و ارتش در مورد پادگان۰۶ و قرار گیری این جزئیات دراختیار اعضای شورا تاكید نمود.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمد جواد حق شناس در تذکری به شهردار تهران در جلسه امروز شورای شهر تهران جهت تشریح جزئیات توافق نامه شهرداری تهران و ارتش در مورد پادگان ۰۶ اظهار داشت: این جانب بعنوان نماینده مردم تهران ری و تجریش در دو هفته گذشته درمورد چگونگی انعقاد توافقنامه شهرداری تهران با ارتش در مورد پادگان ۰۶ در محدوده منطقه ۴ تهران و خیابانهای پاسداران و بزرگراه شهیدصیاد شیرازی با نگرانی و پرسشهای فراوانی روبرو شده ام.
وی ادامه داد: در بعضی از این پرسشها ونگرانیها اعتراض های جدی هم مشاهده می شود. ازاین رو در جهت ایفای وظایف نظارتی و نقش نمایندگی و عضو شورا از شهردار تهران می خواهم در اسرع وقت اطلاعاتی همچون مشروح کامل توافق شهرداری تهران با ارتش جمهوری اسلامی ایران در مورد پادگان ۰۶ در دوره سوم شورای اسلامی شهر را دراختیار این جانب قرار دهد.
رئیس کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به این که لازم است متن کامل توافق نامه جدید شهرداری تهران و ارتش جمهوری اسلامی ایران همراه با تفاوتهای دو قرارداد و مستندات قانونی که منجر به این توافق شده است در اختیار شورا قرار گیرد، اضافه کرد: عرضه توافق های مشابه انجام یافته در مورد پادگانهای نظامی در دوره های مدیریت شهری پیشین مانند قلعه مرغی، جی، ولایت و... هم باید در اختیار این جانب قرار گیرد.
وی اظهار نمود: بدیهی است پس از دریافت این اطلاعات و به اشتراک گذاشتن آن با کارشناسان و صاحب نظرات وافکار عمومی اقدامات قانونی لازم را در مورد دفاع از حقوق شهر و شهروندان پیگیری خواهم کرد. بنابراین انتظار می رود اطلاعات مورد نظر به صورت کامل، دقیق و همراه با مستندات مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری کشور باشد.1399/03/18
14:07:22
5.0 / 5
2371
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین