مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد

100 سوله بحران در تهران

100 سوله بحران در تهران به گزارش خشكشوئی آنلاین مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران از آماده سازی ۱۵ هزار قبر اضطراری برای مواقع بحران اطلاع داد.به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، عطایی در عرضه گزارشی اظهار داشت: شهرداری تهران در حوزه های مختلف در مقابله با بحران از آواربرداری، تدفین و تأمین تجهیزات لازم با برگزاری مستمر جلسات موضوعات را در حوزه های مختلف پیگیری می کند.

نماینده شهرداری تهران در پنجمین جلسه پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان تهران اضافه کرد: مجموعه شهرداری تهران به منظور واکنش مناسب در مقابل بحران های احتمالی نظیر زلزله در قطعه ای مجزا ۱۵ هزار قبر اضطراری را آماده کرده و روزانه هم ۱۰ هزار قبر آماده داریم که در کنار قبرهای اضطراری در مواقع ضروری می توانند کمک حائز اهمیتی باشند.

وی افزود: ۲۰۰۰ دستگاه آمبولانس را تجهیز کرده ایم و ۱۰۰ سوله بحران هم در تهران برای مواقع اضطراری وجود دارد. همینطور ناوگان سازمان پسماند شامل ۳۱۹ دستگاه انواع ماشین آلات شامل کامیون های کمپرسی، غلطان، بیل مکانیکی، لودر و پانکر هم در سطح مناطق ۲۲ گانه آماده و توزیع شده اند.

وی افزود: برای جمع آوری پسماندهای عادی، این سازمان با بکارگیری ۵۱ دستگاه ماشین آلات جمع آوری پسماند سازمانی و ۱۱۸۵ دستگاه ماشین آلات پیمانکاران در نواحی ۲۲ گانه مشغول عرضه خدمات است.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در عرضه گزارش در مورد آنچه که در سازمان آتش نشانی برای مقابله با بحران انجام شده است، اضافه کرد: جلسات کارگروه آتش نشانی با هدف تصویب شرح وظایف این کارگروه و بررسی و جمع آوری اطلاعات ساختمان های بلندمرتبه و پرخطر جهت بازدید عملیاتی سازمان آتش نشانی انجام می شود. همینطور آموزش اطفاء، امداد و نجات بسیجیان گردان های شهرداری تهران طی سه ماه برای بیشتر از ۲۰۰۰ نفر انجام شده است.

وی تصریح کرد: در دو سال قبل برابر ۳۰ سال قبل تجهیزاتی همچون بالابر تأمین شده و امروز ۷۰۰۰ نیروی آموزش دیده زبده در مجموعه شهرداری تهران حضور دارند.

به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، بعد از استماع گزارش مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با تاکید بر ضرورت آموزش های همگانی و توجه به بافت های فرسوده در استان تهران، اظهار داشت: پیش از برنامه ریزی برای مواردی همچون تدفین در مواقع اضطرار شهرداری وظایف دیگری بر عهده دارد که همچون آن می توان به نوسازی بافت های فرسوده و ارتقای تاب آوری شهری اشاره نمود.

وی با تاکید بر اینکه مساحت بافت های فرسوده در تهران زیاد است، اضافه کرد: باید در این عرصه اقدامات پیشگیرانه داشته باشیم. همانند کاری که بنیاد مسکن در استان های دیگر مشغول انجام آن است. ۳۲۰۰ هکتار بافت فرسوده که بیشتر از یک و نیم میلیون نفر در آن ساکن هستند اولویتی است که در وظیفه شهرداری تهران است و در جهت تقویت اقدامات پیشگیرانه باید برای نوسازی بافت های فرسوده اقدام نماید.
1399/03/19
10:44:56
5.0 / 5
2171
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دستگاه , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین