ستاد كل نیروهای مسلح اعلام كرد:

تمدید مهلت اعزام به خدمت مشمولان دپیلم سال98 و اجازه شركت در كنكور

تمدید مهلت اعزام به خدمت مشمولان دپیلم سال98 و اجازه شركت در كنكور خشكشوئی آنلاین: درپی تعویق تاریخ برگزاری كنكور سراسری سال 1399 و ایجاد مشكل برای برخی از دانش آموزان دیپلم مشمول كه از خرداد ماه 1398 تا تاریخ این اطلاعیه دیپلم خودرا ستاندن نموده و مهلت یك ساله آنان به انتها رسیده، ستادكل نیروهای مسلح اعلام نمود كه در امتداد كمك به این مشمولان مهلت اعزام آنان را تمدید كرده و شركت در كنكور سراسری برایشان مجاز است.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، در اطلاعیه ستاد کل نیروهای مسلح آمده است: کلیه مشمولین وظیفه که در سال ۱۳۹۸ موفق به ستاندن دیپلم شدند و مهلت معرفی آنان برای خدمت وظیفه عمومی به پایان رسیده است می توانند در کنکور سراسری شرکت و مهلت اعزام به خدمت آنان تا یک هفته پس از تاریخ انجام آزمون تمدید گردید.
این افراد حداکثر یک هفته پس از شرکت در آزمون سراسری می بایست خودرا برای اعزام به خدمت به پلیس +۱۰ معرفی و نسبت به تشکیل پرونده اعزام اقدام نمایند.
در صورت قبولی مشمولین فوق در کنکور سراسری و اعلام نتایج نهایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور مطابق قانون خدمت وظیفه عمومی افراد پیش از شروع ترم تحصیلی از خدمت سربازی ترخیص خواهند شد.
این مشمولین وظیفه دقت کنند در صورتیکه حداکثر یک هفته پس از کنکور سراسری نسبت به تشکیل پرونده اعزام در دفاتر پلیس +۱۰ اقدام ننمایند در صورت قبولی در کنکور هم مجاز به بهره مندی از معافیت تحصیلی و ثبت نام در دانشگاه نیست.
منبع:

1399/03/26
23:33:26
5.0 / 5
2051
تگهای خبر: آموزش , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین