پلمب 3 گیم نت بی توجه به پروتكل های كرونا

پلمب 3 گیم نت بی توجه به پروتكل های كرونا به گزارش خشكشوئی آنلاین معاون نظارت بر اماكن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از نظارت پلیس بر گیم نت ها و كافی نت ها با رویكرد رعایت پروتكل های بهداشتی مقابله با كرونا اطلاع داد و اظهار داشت: در همین راستا روزگذشته سه گیم نت پلمب شد.


سرهنگ نادر مرادی در گفتگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: در جهت پیشگیری از انتشار کرونا در واحدهای صنفی، مقررات و پروتکل های بهداشتی به هر یک از واحدها ابلاغ گردیده که ملزم به رعایت آن هستند. در همین راستا هم یکسری پروتکل های بهداشتی هم به گیم نتها و کافی نتها ابلاغ گردیده است.
وی افزود: روز گذشته طرح کنترل و نظارت بر صنوف در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ قرار گرفت و در اجرای آن سه واحد گیم نت به علت تخلف از مقررات ابلاغ گردیده پلمب شدند. همینطور ۴۵ واحد صنفی هم اخطار و تذکر پلمب دریافت نمودند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با اشاره به اینکه متصدیان واحدهای متخلف به مرجع قضایی معرفی خواهند شد، اظهار داشت: اقدامات کنترلی و طرح های نظارتی پلیس برای ارتقای سلامتی مردم ادامه خواهد داشت.
منبع:

1399/04/25
15:15:11
5.0 / 5
2326
تگهای خبر: اماكن , بهداشت , پلیس , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین