مدیركل ورزش و جوانان استان كردستان خبرداد:

ثبت ۳۸۶۱ مورد طلاق در كردستان طی سال قبل

ثبت ۳۸۶۱ مورد طلاق در كردستان طی سال قبل خشكشوئی آنلاین: كردستان مدیركل ورزش و جوانان استان از برگزاری 100 كارگاه ازدواج در سال 98 آگاهی داد


حامد جولایی امروز (اول مرداد) در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان کردستان، اظهار نمود: تا کنون ۶ مرکز مشاوره به همکاری دستگاه های اجرایی درباب موضوعات مختلف به راه افتاده است.
وی با اعلان اینکه آمار طلاق نگران کننده است عنوان کرد: در سال قبل ۱۳ هزار و ۹۰۱ مورد ازدواج صورت گرفته است و از این میان نیز ۳ هزار و ۸۶۱ طلاق انجام شده است.
جولایی در ادامه با اعلان اینکه بیشترین تسهیلات ازدواج توسط بانک ملی پرداخت شده است اضافه کرد: در سال قبل بیش از ۱۰۰ کارگاه آموزشی ازدواج درباب موضوعات مختلف برگزار شده است.
در ادامه این جلسه علی اشرف یوسفی مدیر عامل بانک ملی استان کردستان اظهار داشت: بانک ملی استان در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در رتبه اول قرار دارد.
وی ضمن اشاره به اینکه تمام بانک ها باید اعتبارات درباب ازدواج را پرداخت کنند، عنوان کرد: بانک ملی در سال ۹۸ بیش از ۹۱ درصد از اعتبارات تخصیص یافته وام ازدواج را پرداخت کرده است.
دبیر شورای هماهنگی بانکهای استان در ادامه اظهار داشت: در سال قبل تمام بانکهای استان بیش از ۲۰ هزار و ۴۶۶ فقره تسهیلات و در چهار ماهه اول سال جاری ۶ هزار و ۱۴۲ فقره پرداخت شده است.
یوسفی در آخر به همکاری تمام بانک ها درباب پرداخت تسهیلات اصرار کرد و تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان استان باید آمار دقیقی از اعتبارات بانکهای استان بگیرند و در جلسات آینده پرداختی های آنها به جوانان بررسی شود.
گفتنی است: دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان به ریاست استاندار انجام شد.
منبع:

1399/05/01
22:23:29
5.0 / 5
1939
تگهای خبر: آموزش , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین