لباس هایی كه نیاز به خشكشویی دارند

لباس هایی كه نیاز به خشكشویی دارند خشكشوئی آنلاین: یكی از روش های تمیز كردن لباس ها خشكشویی است كه بدون شستن لباس ها می باشد كه با استفاده از بخار آب و مواد شیمیایی انجام می شود. حال اگر می خواهید بدانید كه كدام لباس ها نیاز به خشكشویی دارند این مطلب را بخوانید.


1- برچسب لباس را بخوانید
 
تمامی لباس هایی كه برند و تولیدكننده معتبر دارند دارای برپسب راهنمای شستشو هستند. در این برچسب روش های مناسب شستشوی لباس برشمرده شده است كه اگر عبارت فقط خشكشویی در آن درج شده باشد پس دیگر جای تردیدی وجود ندارد كه نباید لباس را بشویید. اگر عبارت خشكشویی درج شده باشد یعنی مناسب ترین روش این است و نه تنها روش.
 
2- پارچه را در نظر بگیرید
 
اگر در برچسب اطلاعات شستشو داده نشده باشد و فقط جنس پارچه ذكر شده باشد چه باید كرد؟
پارچه هایی مثل ابریشم، استات، مخمل، پشم و تافته ترجیحا باید به خشكشویی برده شوند. پنبه، لینن، كشمیر، پلی استر، اكریلیك و نایلون را می توان در منزل شست فقط باید رنگ دهی پارچه را در نظر گرفت. برای تست آن یك پارچه نخی را با كف پودر رخت شویی خیس كنید و روی سطوح نامشخصی از لباس بكشید تا مطمئن شوید پارچه رنگ نمی دهد.
 
3- جزئیات لباس را در نظر بگیرید
 
در برچسب های لباس ها معمولا توضیحاتی در مورد تزئینات و جزئیات لباس داده نمی شود. قبل از شستشو مطمئن شوید كه این قطعات محكم دوخته شده اند.
 
4- شستشو در خانه
 
اگر مطمئت شدید كه شستشوی لباس در خانه اشكالی ندارد از ماشین لباسشویی استفاده كنید. لباس را نچلانید و تحت هیچ شرایطی برای لباس های حساس از خشك كن استفاده نكنید.
1396/04/15
14:40:30
5.0 / 5
6271
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین