از سوی رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران انجام گرفت؛

تقدیر ایدرو از عملكرد مدیرعامل و اعضای هیات مدیره ایران خودرو

تقدیر ایدرو از عملكرد مدیرعامل و اعضای هیات مدیره ایران خودرو رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، در احكام جداگانه ای، فرشاد مقیمی و محمدرضا فیض بخش را بعنوان نمایندگان این سازمان در هیات مدیره ایران خودرو ابقا كرد.به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایران خودرو، معاون وزیر صمت و رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، در مراسم معارفه اعضای هیأت مدیره ایران خودرو، خواهان اجرای برنامه های عملیاتی برای افزایش ملموس رضایت مشتریان و تقویت فاکتورهای ایمنی و رفاهی در محصولات این خودروساز شد.
امیر بیات با تشریح انتظارات ایدرو از ایران خودرو، از هیأت مدیره خواست تا تغییرات اساسی و بنیادی در تولید محصولات با استفاده از دانش روز جهانی و تنوع در کلاس و سگمنت های مختلف محصول را با جدیت بالا دنبال کنند.
بیات اضافه کرد: ضروریست تا بر طبق شیوه های موفق کمپانی های بزرگ خودروسازی، بخش طراحی و ایده پردازی ایران خودرو سلایق و نیازهای واقعی مصرف کنندگان را مطالعه و بر طبق آنها به طراحی خودرو های جدید بپردازد تا همگونی محصولات با تقاضا و سلیقه مردم به توسعه این صنعت و رضایت بیشتر مشتریان از محصولات داخلی منجر شود.
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تبدیل دارایی های راکد به سرمایه مولد برای افزایش تولید و افزایش کیفیت محصولات ایران خودرو را از دیگر انتظارات ایدرو بعنوان متولی صنعت خودروی کشور برشمرد.
وی اصلاح ساختار تعامل خودروسازان با قطعه سازان و تقویت زنجیره تامین با هدف افزایش کیفیت خودرو های تولیدی را بیان کرد و از هیأت مدیره ایران خودرو خواست تا محصولات قدیمی را با محصولات جدید که به سطح روز خودرو های جهان نزدیکتر باشد، جایگزین کنند.
به گفته بیات طراحی و تکمیل پلتفرم مشترک خودرو های داخلی از دیگر توقعات ایدرو از هیأت مدیره جدید ایران خودرو برای بومی سازی و کاهش ارزبری محصولات است.
۴۴۴۴۴ دستگاه خودرو جلوتر از تولید سال گذشته
فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو نیز در این نشست، با بیان این که تمامی موارد طرح شده توسط ایدرو در دستور کار ایران خودرو قرار دارد اظهار داشت: تمام پروژه های تعریف شده در حال اجرا و پیگیری است.
وی اضافه کرد: از آغاز امسال تا امروز هشتم مردادماه، ۱۶۹ هزار و ۴۹۷ دستگاه خودرو تولید کرده ایم که ۴۴ هزار و ۴۴۴ دستگاه خودرو بیش تر از عدد تولید سال قبل است. تولید سال قبل در همین بازه زمانی ۱۲۵ هزار و ۵۳ دستگاه بوده است.
گفتنی است، رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، از عملکرد مطلوب مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره ایران خودرو و همین طور برگزاری برخط مجمع عمومی عادی و فوق العاده امسال ایران خودرو قدردانی کرد.

1399/05/09
11:48:51
5.0 / 5
1975
تگهای خبر: توسعه , تولید , دستگاه , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین