افزایش اضطراب معلمان در استفاده از فناوری و حضور در فضای مجازی

افزایش اضطراب معلمان در استفاده از فناوری و حضور در فضای مجازی بگفته رئیس مركز هماهنگی و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، پژوهش ها نشان میدهد كه اضطراب معلمان و خانواده ها در استفاده از تكنولوژیهای جدید و حضور در فضای مجازی افزایش یافته است.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، علی باقرزاده در نشست با مدیران کل آموزش و پرورش استانها با اعلان اینکه اجلاس در هفت محور پیش بینی شده است، اظهار داشت: محور اول تا چهارم را تعیین خط مشی ها و برنامه های در رابطه با آغاز و تداوم آموزش در سال تحصیلی جدید، اجرای سند تحول و بسته های تحولی در زیست بوم جدید، فناوری های یادگیری در زیست بوم جدید، روش های پشتیبانی از معلمان دانش آموزان و خانواده ها در زیست بوم جدید برشمرد.
وی اظهار نمود: رویکرد اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور پشتیبانی علمی، نظری و اجرایی بازگشایی مدارس در دوره شیوع ویروس کرونا است.
باقرزاده در ادامه اضافه کرد: پژوهش ها نشان میدهد که از سویی اضطراب معلمان و خانواده ها در استفاده از تکنولوژیهای جدید و از طرف دیگر اشتیاق دانش آموزان جهت استفاده از فناوری و حضور در فضای مجازی افزایش یافته است، پس این احتیاط و علاقه به استفاده از فناوری، شکاف دیجیتالی موجود را تشدید می کند که لازم است حمایت هایی را سازماندهی نماییم که مهارتهای معلمان و خانواده ها را به مهارت های دانش آموزان نزدیک شوند.
رئیس مرکز هماهنگی و حوزه وزارتی آموزش و پرورش پشتیبانی از خانواده ها، راهبری جریان آموزش و کنترل آن، عدالت و برابری فرصت های آموزشی و اقتصاد آموزش و پرورش را از دیگر محورهای اجلاس برشمرد.
بنا بر گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی با اشاره به اینکه تمامی مدیران و روسای مناطق آموزش و پرورش باید در این اجلاس حضور داشته باشند، اظهار نمود: هرچند این جلسات به صورت غیرحضوری برگزار می گردد اما تمامی مقررات جلسات حضوری را خواهد داشت همچون رعایت پروتکل های بهداشتی در این جلسات کاملاً لازم است.1399/06/06
23:18:11
5.0 / 5
1941
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین