آخرین وضعیت سالمندان مركز توانبخشی پیكانشهر

آخرین وضعیت سالمندان مركز توانبخشی پیكانشهر خشكشوئی آنلاین: مدیركل بهزیستی استان تهران آخرین وضعیت سالمندان ساكن در مجتمع توانبخشی پیكانشهر را تشریح نمود.به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، در پی وقوع حریق در یک مرکز توانبخشی واقع در پیکانشهر در شب گذشته، امین شاهرخی - مدیرکل بهزیستی استان تهران - در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت سالمندان این مرکز اظهار داشت: بنابر اطلاعات داده شده از طرف مردم محله پیکانشهر، حدود ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه شب گذشته از مرکز توانبخشی پیکانشهر دود مشاهده شده است که بلافاصله موضوع به مرکز آتش نشانی محله اطلاع رسانی و فورا آتش نشانان در مکان حاضر شدند و حریق را خاموش کردند.

وی درباره علت این آتش سوزی اظهارکرد: احیانا این آتش سوزی به سبب اتصالی برق رخ داده است.

شاهرخی با اعلان اینکه در مرکز توانبخشی پیکانشهر ۳۴ نفر حضور داشتند، اظهار داشت: با تدابیر مردم محله و همکاران بهزیستی، شهرداری، آتش نشانی و اورژانس بلافاصله ساکنان این مرکز توانبخشی از محل حادثه خارج شدند اما یک نفر از ساکنان این مرکز که در اتاقی که آتش سوزی در آن رخ داده حضور داشته، جان خودرا از دست داده است.

مدیرکل بهزیستی استان تهران افزود: به دنبال این حادثه ۱۱ نفر نیز گرفتار مصدومیت ناشی از این آتش سوزی شدند که بلافاصله به بیمارستان های فیاض بخش، حضرت رسول (ص) و شهدای یافت آباد انتقال یافتند و خوشبختانه حال عمومی آنها خوب است و در حال ترخیص هستند. برای سکونت این افراد مرکزی به نام مرکز آریا را در نظر گرفتیم که در امتداد رعایت پروتکل های بهداشتی مقرر شده است به مدت ۱۴ روز در این مرکز قرنطینه و پس از اتمام این مدت به یکی از مراکز سالمندان تحت پوشش بهزیستی منتقل شوند.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همکاران خود در بهزیستی استان تهران اظهار داشت: بهزیستی استان تهران بلافاصله پس از وقوع این حادثه هماهنگی هایی را انجام داد و ۲۲ نفر از ساکنان مرکز توانبخشی نیز به یکی از مراکز بهاران منتقل شدند و خوشبختانه حال همگی آنان خوب است.

شاهرخی افزود: می خواهیم این ۲۲ نفر نیز به یکی از مراکز سالمندان تحت پوشش بهزیستی منتقل شوند که تا اختتام امروز این افراد از این مرکز موقت به مرکز سالمندان تحت نظر سازمان بهزیستی استان تهران منتقل خواهند شد.

وی در آخر از همکاران بهزیستی، شهرداری، آتش نشانی، وزارت بهداشت و اورژانس کشور به سبب حضور بموقع در محل حادثه تشکر کرد.

منبع:

1399/06/09
12:11:31
5.0 / 5
1752
تگهای خبر: آب , بهداشت , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین