درج تصاویر مدافعان سلامت و سردار سلیمانی بر نوشت افزارهای ایرانی

درج تصاویر مدافعان سلامت و سردار سلیمانی بر نوشت افزارهای ایرانی به گزارش خشكشوئی آنلاین مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی از ادامه جشنواره ایران نوشت تا آخر شهریورماه آگاهی داد و اظهار داشت: امسال چند نوآوری نیز در تولید نوشت افزار بومی صورت گرفته و محصولات باتوجه به شیوع ویروس كرونا و ضرورت رعایت پروتكلها عرضه شده است.


محمد یقینی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه هرساله نمایشگاه ایران نوشت را بعنوان اصلی ترین مانور نوشت افزار تولید داخل در کشور، در نمایشگاه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب برگزار می کردیم اظهار نمود: از سال ۹۱ تا کنون هفت دوره نمایشگاه برگزار شده بود که امسال به سبب کرونا برگزار نشد.
وی اضافه کرد: صنعت نوشت افزار در دوران کرونا لطمه دیده و در حاشیه رفته بود و احتمال ورشکستگی تولیدکنندگان وجود داشت، مجمع ما که یک مجمع حمایتی است کوشش کرد با ذائقه سازی برای مردم و ترویج نوشت افزار ایرانی، تا جایی که می تواند کمک نماید تا این صنعت سرپا بماند.
مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی با اعلان اینکه از همین رو جشنواره سراسری ایران نوشت با مشارکت بیش از ۱۰۰ تولیدکننده نوشت افزار ایرانی از ۱۹ مرداد کلید خورد اظهار داشت: این جشنواره تا اختتام تابستان ۱۳۹۹ ادامه دارد.
یقینی اضافه کرد: در واقع این رویداد که امسال باتوجه به فراگیری بیماری کرونا جایگزین نمایشگاه ایران نوشت شده است، تا کنون توجه بیش از ۱۰ هزار مخاطب را شامل خانواده ها و مدیران فروشگاه های فرهنگی به خود جلب کرده است.
وی با اعلان اینکه عرضه محصولات نوشت افزار تولید داخل به دو شیوه اینترنتی و فروشگاه های محلی منتخب سراسر کشور انجام می شود و لیست این فروشگاه ها در سامانه www.irannevesht.ir قرار گرفته است اظهار داشت: بیش از ۷۰۰ فروشگاه محصولات نوشت افزار ایرانی اسلامی را به صورت عمومی و ۲۰ فروشگاه در مراکز استانها نیز به صورت تخصصی نوشت افزار ایرانی را عرضه می کنند.
مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی اشاره کرد: نکته حائز اهمیت آن است که فروشندگان معرفی بشوند. اصلی ترین نیاز فروشنده همین است که بتواند در فضای فعلی محصولاتش را عرضه نماید. باتوجه به شرایط کرونا همه تلاشمان از اواسط مرداد بر این بوده است که باردیگر توجه مردم را به نوشت افزار جلب نماییم.
یقینی با اشاره به اینکه آموزش تعطیل پذیر نیست و استفاده از نوشت افزار نیز متوقف نشده است اظهار داشت: هرچند بازار نوشت افزار نیز مانند دیگر حوزه های کسب و کار از مشکلات اقتصادی و نتایج غیرمستقیم بیماری کرونا متاثر شده است، البته از دهم شهریور با نزدیک شدن به بازگشایی مدارس مراجعات برای خرید نوشت افزار افزایش پیدا کرد. فروشگاه ها تخفیفاتی را نیز در حد توان در نظر گرفته اند.
وی اضافه کرد: تا پیش از دهم شهریور به نسبت سال قبل نه از حیث ریالی بلکه از بابت میزان عرضه و تقاضا تا یک سوم کاهش را شاهد بودیم.
مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی با اشاره به اینکه امسال چند نوآوری نیز صورت گرفت و محصولات کرونایی ارائه شد اظهار داشت: آموزش بهداشت یکی از دغدغه های خانواده ها در ایام تحصیل است. نوشت افزارهایی با طرح های کرونایی می تواند به بچه ها کمک نماید که انجام قواعد بهداشتی در ذهنشان نهادینه شود. به مدافعان سلامت بعنوان قهرمانان ملی نیز روی جلد دفترها و نوشت افزار دیگر پرداختیم.
یقینی اضافه کرد: تصاویر شهید سردار قاسم سلیمانی نیز به نوشت افزار تولید شده، اضافه شده است.
وی با اعلان اینکه همانطور که گفته شد جشنواره تا آخر شهریور ادامه دارد اظهار داشت: برگزاری این جشنواره یک طور اقدام نمادین است تا توجه مردم را به محصولات تولید داخل جلب نماییم اما پایگاه اطلاعاتی جشنواره تعطیل نمی گردد برای اینکه پایگاهی است که اطلاعات فروشگاه ها را جمع کرده است و از این طریق مردم می دانند در فصل عرضه نوشت افزار کجا باید مراجعه کنند.
مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی در آخر اضافه کرد: تخفیفات فروشگاه ها در روزهای جشنواره برقرار است.
منبع:

1399/06/21
10:52:58
5.0 / 5
1327
تگهای خبر: آموزش , اتو , اقتصاد , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین