بارش ها در كردستان ادامه دارد

بارش ها در كردستان ادامه دارد به گزارش خشكشوئی آنلاین كردستان كارشناس هواشناسی استان كردستان ضمن اشاره به كاهش دما در ایام آینده اعلام نمود كه بارش های سامانه اخیر تا ظهر جمعه به صورت رگبار ادامه دارد.


نشمیل احمدیانی در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به آخرین تحلیل نقشه های هواشناسی اظهار نمود که مدلهای هواشناسی گویای آن می باشد که فعالیت این سامانه بارشی با شدت کمتر تا ظهر روز جمعه ادامه خواهد داشت.
وی افزود که از روز جمعه تا روز دوشنبه هوای استان صاف و آفتابی خواهد بود.
کارشناس هواشناسی استان کردستان ضمن اشاره به کاهش محسوس دما در ایام آینده خاطرنشان کرد که از فردا جمعه تا روز یکشنبه دمای هوا کاهشی خواهد بود و در روز شنبه دما در اغلب ایستگاه های استان به زیر صفر می رسد.
وی عنوان نمود که سامانه بارشی زودگذر و ضعیفی در ایام دوشنبه و سه شنبه آسمان استان را دربر می گیرد که پیشبینی های دقیق تر در بولتن های هواشناسی آینده اعلام می شود.
احمدیانی افزود: در شبانه روز گذشته ۱۶ میلیمتر بارش در شهر بانه، ۶ میلیمتر در کامیاران، ۵ میلیمتر در بیجار، ۴ میلیمتر در سنندج و سقز به ثبت رسیده است.
وی درانتها با اشاره به اینکه کمترین بارش ها در یک هفته گذشته در نواحی شرقی و جنوب شرقی رخداده، خاطرنشان کرد: بارش های هفته گذشته در استان کردستان بسیار مناسب بوده که مریوان با ۱۱۴ میلیمتر، بانه ۸۸ میلیمتر، سقز ۶۵ میلیمتر، سروآباد ۵۴ میلیمتر و سنندج با ۳۶ میلیمتر بیشترین بارش ها را داشته اند.1399/08/22
21:26:01
5.0 / 5
690
تگهای خبر: آب , آسمان , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین