توجه به بیماران مبتلا به ایدز با زبان هنر

توجه به بیماران مبتلا به ایدز با زبان هنر خشكشوئی آنلاین: نمایشگاه نقاشی كودكان متاثر از ایدز، به مناسبت روز جهانی این بیماری در نگارخانه مجازی گالری آنلاین انجام می شود.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت گالری آنلاین به آدرس HIV.galleryonline.ir از این نمایشگاه بازدید نمایند. تمامی عواید حاصل از فروش آثار این نمایشگاه صرف تهیه تبلت برای آموزش آنلاین کودکان متاثر از ایدز خواهد شد.
هم زمان با روز جهانی ایدز و در امتداد آگاهی رسانی درباره پیش گیری از انتشار ویروس اچ آی وی و اصلاح رفتار جامعه و رفع انگ و تبعیض برای کسانی که با اچ آی وی/ایدز زندگی می کنند، موسسه کاهش لطمه سیمای سبز در قالب پروژه ای به نام «ویروسی که با ما زندگی می کند»، برنامه هایی را تدوین کرده است.
در امتداد این برنامه ضمن برگزاری نمایشگاه نقاشی، همزمان سه سازه مهم شهری به رنگ قرمز درآمدند تا اهمیت آگاهی رسانی درباره بیماری اچ آی وی/ایدز را یادآور شوند.
در ماه های اخیر بواسطه اپیدمی جهانی بیماری کرونا، خیلی از افراد جامعه به کرونا مبتلا شده یا به صورتی با آن درگیر بوده اند که این تجربه شباهت زیستی فراوانی با افرادی دارد که با بیماری اچ آی وی/ایدز زندگی می کنند که مساله استیگما (انگ)، ضعف شدید جسمانی، مشکلات مالی و بیکاری، ترس از بیماری و همین طور ترس از افشای بیماری از این دست تجربیات است.
در همین راستا تمامی افرادی که تجربه ای از انگ و تبعیض در دوران همه گیری کرونا دارند می توانند این تجربه را در فضای مجازی با هشتگ #ویروسیکهبامازندگی_میکند منتشر کنند و از این طریق به افزایش آگاهی جامعه در این راستا کمک کنند.منبع:

1399/09/10
18:24:41
5.0 / 5
1107
تگهای خبر: آموزش , بیماری , تجربه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین