توجه به آموزش مجازی در بودجه 1400 آموزش و پرورش

توجه به آموزش مجازی در بودجه 1400 آموزش و پرورش به گزارش خشكشوئی آنلاین معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه وضع ما در بودجه 1400 خوب است؛ اما هنوز نیازهایی داریم كه باید برطرف شود اظهار داشت: محوربندی صورت گرفته و آموزش مجازی و سندتحول در لایحه، مورد توجه هستند.


علی الهیار ترکمن در گفت و گو با ایسنا، درباره بودجه آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۰ اظهار نمود: بودجه حدودا نهایی شده و برنامه دولت این است که فردا لایحه را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کند.
وی درباره وضعیت بودجه آموزش و پرورش برای سال آتی اظهار داشت: وضع ما در بودجه خوب است؛ اما هنوز نیازهایی داریم که باید برطرف شود و در حال پیگیری هستیم.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره اولویت های بودجه ای ۱۴۰۰ و توجه به سندتحول بنیادین نیز عنوان کرد: محوربندی صورت گرفته و آموزش مجازی و سندتحول هم مورد توجه هستند.
الهیار اضافه کرد: تمرکز ما روی بسته های یادگیری و بسته های تحولی است که برمبنای ساحت های شش گانه سندتحول تدوین شده اند. جزئیات کامل لایحه بودجه سال آتی را پس از تقدیم لایحه به مجلس اعلام خواهیم کرد.
منبع:

1399/09/12
13:35:28
5.0 / 5
1015
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین