معاون وزیر راه خبر داد؛

۶۰ هزار نفر در آستانه حذف از طرح ملی مسكن

۶۰ هزار نفر در آستانه حذف از طرح ملی مسكن معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی ضمن اشاره به اینکه ۲۴۰ هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن تعیین تکلیف شدند اظهار داشت: ۶۰ هزار نفر واریزی نداشته اند که تا ۵ دیماه در صورت عدم واریز، حذف می شوند.به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده در مورد جزئیات تمدید مهلت آورده نقدی متقاضیان مسکن ملی تا ۵ دی ماه، اظهار داشت: کسانی که مدارک خویش را تکمیل کردند و فقط مشکل تکمیل موجودی آنها باقی مانده بود باید تا ۳۰ آذرماه نسبت به تکمیل موجودی اولیه خود اقدام می کردند، که در تصمیمی تازه، مقرر شد تا جمعه شب، پنجم دیماه، نسبت به تکمیل وجه خود اقدام نمایند.
معاون مسکن و ساختمان با تاکید بر اینکه فرصت تمدید شده تنها برای متقاضیانی است که مدارکشان تکمیل شده و آورده اولیه را واریز نکرده اند، اضافه کرد: حدود ۶۰ هزار نفر از متقاضیان مسکن ملی باقی مانده اند که نسبت به واریز اولیه وجه خود اقدام نکردند که این فرصت برای آنها تمدید شده است.
محمودزاده در مورد جزئیات افتتاح حساب متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن، اظهار داشت: در طرح اقدام ملی مسکن که ۴۰۰ هزار واحد است، ۱۰۰ هزار واحد در ارتباط با بافت فرسوده است که این تعداد از واحدها آمارشان به شکل مجزا عرضه می شود. در مورد ۳۰۰ هزار واحد مسکن ملی در سایر بافت ها تابحال ۲۴۰ هزار نفر یا نسبت به افتتاح حساب خود اقدام نموده اند و یا اینکه جزو پروژه های مشارکتی بودند که زمین طرح اقدام ملی برای راه اندازی واحدها مسکونی به آنها واگذار شده است. فقط ۶۰ هزار نفر از ۳۰۰ هزار نفر، هنوز وضعیت حساب آنها از نظر تکمیل و یا واریز کل وجه باقی مانده است که تا ۵ دیماه در مورد آنها تصمیم گیری نهایی خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: افرادی که تا ۵ دیماه نسبت به واریز اولیه وجه اقدام ملی مسکن اقدام نکنند از فهرست حذف می شوند.
محمودزاده اعلام نمود: الان ۱۶۰ هزار نفر در فهرست ذخیره طرح اقدام ملی مسکن می باشد که اگر بنا به دلایلی افرادی نسبت به واریز وجه اقدام نکنند فهرست ذخیره جایگزین آنها خواهد شد.

1399/10/03
22:44:20
5.0 / 5
605
تگهای خبر: راه اندازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین