آخرین وضعیت پرونده های وقفی آقمشهد و دماوند

آخرین وضعیت پرونده های وقفی آقمشهد و دماوند رئیس سازمان جنگل ها ضمن تشریح آخرین وضعیت پرونده های وقفی جنگل های آقمشهد و کوه دماوند اظهار داشت: سازمان جنگل ها با نصب تله کابین کبودوال مخالفت کرده است.به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، مسعود منصور در حاشیه مراسم رونمایی از پروژه های منابع طبیعی و امضای تفاهمنامه ایجاد مرکز نوآوری و فناوری منابع طبیعی در جمع خبرنگاران اظهار نمود: سازمان جنگل ها با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تفاهمنامه ای را برای ایجاد مرکز نوآوری منابع طبیعی منعقد کرده است. بدین جهت ما از شرکت های دانش بنیان در زمینه مسائل در رابطه با منابع طبیعی استقبال خواهیم کرد.

رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری اضافه کرد: درحال حاضر ۱۱ پروژه با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تعریف شده است که ازجمله آنها می توان به پروژه پخش سیلاب در یکی از کانون های بحرانی خوزستان اشاره نمود.

منصور با اعلان اینکه «گونه گونی» نیز با همکاری دانشگاه گنبد تقویت شده است، اشاره کرد: از دیگر پروژه ها استفاده از اینگونه در جلوگیری از بیابان زایی است.

وی در پاسخ به پرسش ایسنا درباره آخرین وضعیت تله کابین کبودوال که در محدوده جنگل های ثبت جهانی شده هیرکانی است، اشاره کرد: سازمان جنگل ها با نصب این تله کابین در محدوده فعلی مخالفت کرده است و باید محلی جدیدی برای نصب آن در خارج از محدوده ثبت جهانی شده بررسی شود.

منصور در ادامه درپاسخ به پرسش دیگر ایسنا در خصوص آخرین وضعیت پرونده های وقفی جنگل های آق مشهد و کوه دماوند اشاره کرد: برای جنگل های آق مشهد اعاده دادرسی خواسته ایم. رئیس قوه قضاییه و دادستان کشور نیز موضوع را بررسی نموده اند. امیدواریم رای قبلی دادگاه اصلاح گردد و سند جنگل های آقمشهد را بگیریم.

وی در آخر درباره پرونده وقف دماوند نیز اظهار داشت: از پنج پلاک مورد بحث، سند سه پلاک به اسم سازمان جنگل ها صادر گردیده است و برای ثبت سند دو پلاک دیگر نیز درحال پیگیری هستیم.
1399/10/14
19:11:42
0.0 / 5
605
تگهای خبر: آب , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین