لانست:

اثربخشی ۹۱ و شش دهم درصدی اسپوتنیك وی تایید شد

اثربخشی ۹۱ و شش دهم درصدی اسپوتنیك وی تایید شد خشکشوئی آنلاین: نتایج بررسی جدید انتشار یافته در مجله لانست از آن حکایت می کند که واکسن کروناویروس روسیه معروف به ˮاسپوتنیک ویˮ در مقابل موارد علامت دار بیماری کووید-۱۹ اثربخشی ۹۱.۶ درصدی دارد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، کارشناسان مستقل اظهار داشتند: با انتشار نتایج این بررسی، نگرانی های مطرح شده در مورد واکسن اسپوتنیک وی که پیش از این تزریق آن در مسکو شروع شده، برطرف شده است.
واکسن اسپوتنیک وی ماه ها پیش از انتشار نتایج نهایی آزمایشات بالینی در روسیه مورد تایید قرار گرفت که با نگرانی ها و انتقادات کارشناسان همراه بود. هرچند، تحلیل جدید اطلاعات ۲۰ هزار داوطلب در فاز ۳ آزمایشگاهی از آن حکایت می کند که تزریق دو دوز از این واکسن در مقابل نوع علامت دار بیماری کووید-۱۹ بیشتر از ۹۰ درصد اثربخشی دارد.
یافته های بدست آمده از آن حکایت می کند که اسپوتنیک وی در کنار واکسن های فایزر و مدرنا در بین واکسنهای اثربخش کروناویروس قرار می گیرد که اثربخشی آنها بیشتر از ۹۰ درصد است.
به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از فرانس ۲۴، بنابر اعلام صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه چندین کشور در جهان همچون بلاروس، ونزوئلا، بولیوی و الجزایر واکسن اسپوتنیک وی را ثبت کرده اند.
منبع:

1399/11/14
22:47:36
0.0 / 5
630
تگهای خبر: بیماری , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین