طوفانی با سرعت 100 كیلومتر در ساعت اصفهان را درهم كوبید

طوفانی با سرعت 100 كیلومتر در ساعت اصفهان را درهم كوبید به گزارش خشکشوئی آنلاین مهر نوشت: مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار داشت: وزش باد شدید از روز گذشته تا حالا منجر به شکسته شدن 30 اصله درخت و واژگون شدن پنج خودرو در استان اصفهان شده است.منصور شیشه فروش با اشاره به خسارت های ناشی از وزش باد شدید در استان اصفهان از شب گذشته تا حالا گفت: باتوجه به پیش بینی هوا شناسی روز گذشته جبهه هوای ناپایدار وارد استان داشت که در بیشتر مناطق انرژی خودرا به صورت وزش باد شدید تخلیه کرد.
وی اضافه کرد: از عصر روز گذشته تا حالا وزش باد شدید را در بیشتر مناطق و خصوصاً گلپایگان و خوانسار داشتیم.
سرعت طوفان ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت است
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان با اعلان اینکه امروز نیز وزش باد و همین طور کاهش محسوس دما در بیشتر مناطق استان و خصوصاً شرق و جنوب استان گزارش شده است، افزود: سرعت وزش باد ۸۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده است ضمن اینکه این طوفان در مناطق شرقی همراه با گرد و غبار خواهد بود.
وی با اعلان اینکه از روز گذشته تا حالا ۳۰ اصله درخ در استان اصفهان به سبب وزش باد شدید سقوط کرده است، افزود: همین طور پنج خودرو نیز واژگون شده است.
شیشه فروش افزود: ۱۱ تیر چراغ برق و تعدادی از سقف های کاذب در استان نیز لطمه دیده است.
جاده ها لغزنده می شود
وی با اشاره به کاهش ۸ تا ۱۲ درجه ای دما در استان اصفهان و بارش برف و باران در بیشتر مناطق اشاره کرد: بدین جهت لغزندگی جاده های کوهستانی و سرمازدگی محصولات کشاورزی را خواهیم داشت که دراین زمینه سفارش های لازم ارائه شده است.

۴۷۲۳۱


منبع:

1399/12/01
23:42:08
0.0 / 5
359
تگهای خبر: اتو , باران , محصولات , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین