انتقام آتشین مرد جوان از همسرسابقش

انتقام آتشین مرد جوان از همسرسابقش خشکشوئی آنلاین: مرد جوانی که دو نفر را برای به آتش کشیدن خودروی همسر سابقش اجیر کرده بود، دستگیر شد.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، اوایل آبان ماه امسال خبر وقوع حریق یک دستگاه خودرو سواری تیبا خودرویی در منطقه جنوب غرب تهران به پلیس و ماموران آتش نشانی اعلام گردید که با حضور ماموران در محل و بررسی صحنه حریق خودرو که متعلق به زنی جوان بود، مشخص شد که حریق عمدی بوده است.
در همین راستا تحقیقات ماموران شروع شده و در اولین گام زن جوان با حضور در مقر پلیس اعلام نمود که به کسی مشکوک نیست و نمی داند که آتش زدن خودرویش کار چه کسی بوده است. او به ماموران اظهار داشت: در خانه خواب بودم که با صدای همسایه ها بیدار شده و متوجه آتش سوزی در خیابان شدم. بلافاصله به خیابان رفتم و دیدم که خودروی تیبا سفید رنگم در حال سوختن است.
ماموران پلیس آگاهی تهران تحقیقات خود دراین زمینه را آغاز نموده و در اولین گام به سراغ دوربین های مداربسته اطراف محل حادثه رفتند. بازنگری دوربین ها نشان داد که خودروی لیفان قرمز رنگی لحظاتی پیش از آتش سوزی در مقابل خودروی تیبا توقف کرده و یکی از سرنشینان خودرو از داخل آن پیاده شده و بنزین روی خودروی تیبا ریخته و بعد از به آتش کشیدن خودرو از محل متواری شده است. در همین راستا پلاک خودرو استعلام شده و هویت مالک خودرو که مرد جوانی به نام امیر بود بدست آمد.
در ادامه رسیدگی به موضوع مالک خودرو به مقر پلیس احضار شده و ادعا کرد که از هویت مرد آتش افروز غافل است. این فرد ادعا کرد که در شب حادثه در حال تردد در خیابان بوده و مردی را کنار خیابان دیده که به انتظار تاکسی بود. چون دیر وقت بود او را سوار خودرو کرده است و مدتی بعد هم مرد جوان از او خواسته که او را در همان حوالی پیاده کند و او هم بعد از پیاده کردن مرد جوان محل را ترک کرده است.
ادعای صاحب خودروی لیفان در حالی بود که طبق تصاویر دوربین مداربسته، سرنشین باردیگر سوار برخودرو شده و از محل متواری شده است. در همین راستا نیز فیلم مذکور به مالک لیفان نمایش داده شد و این فرد در صورتیکه ناچار به اعتراف بود به ماموران اظهار داشت: یکی از دوستانم که حدود دو سال پیش از همسرش جدا شده است. همچنان کینه زیادی از او به دل داشت و بنا بر این چند روز پیش از ماجرا به من اظهار داشت که می خواهد از همسرش انتقام بگیرد و از من خواست که در این انتقام گیری با او همراه شوم. برای این کار ۵۰۰ هزار تومان به من و یکی از دوستانم داد و آدرس محل زندگی همسرش و مشخصات خودروی او را نیز به ما داد تا خودرویش را به آتش بکشیم.
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام نمود که با اعتراف مرد جوان، همسرسابق شاکی نیز به همراه همدست دیگرش دستگیر شده و در نهایت هر سه متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
منبع:

1399/12/10
22:38:56
0.0 / 5
656
تگهای خبر: آب , پلیس , دستگاه , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین