فرمانده عملیات مدیریت كرونا در كلانشهر تهران عنوان كرد

تداوم شرایط بحرانی كرونا درتهران

تداوم شرایط بحرانی كرونا درتهران به گزارش خشکشوئی آنلاین فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران با اعلان اینکه شرایط کرونا در تهران همچنان بحرانی است، اظهار داشت: باید هرچه سریع تر یک بسته جامع شفاف حمایتی را در استان تهران برای افرادی که از نظر اقتصادی گرفتار مشکل شده اند، شامل بحث های تسهیلاتی، پرداخت بموقع و استمهال مالیاتی داشته باشیم تا این دوستان در این روزهای سخت گرفتار مشکلات اقتصادی نشوند.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی درباره وضعیت کرونا در تهران، اظهار داشت: مجموع بستری جدیدمان در تهران طی ۲۴ ساعت گذشته به عدد ۱۹۹۰ بیمار رسیده است که بیش از ۲۰۲ نفر از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند. هم اکنون مجموع بستری ما در استان تهران در ۱۰۵ بیمارستان تخصیص یافته به بیماران کرونائی، بیش از هشت هزار و ۵۷۲ بیمار است که بیش از ۱۹۹۰ بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
وی ادامه داد: آخرین آمار ما در تهران نشان میدهد که حداقل ۳۵ درصد از بیماران بستری در بخش مراقبت های ویژه ما یا تحت تهویه مکانیکی قرار گرفتند یا شرایط بسیار سنگین و وخیم تنفسی را طی می کنند. در عین حال طی ۲۴ ساعت گذشته با فعال شدن کمیته های ترخیص بیمارستانی، ترخیص به عدد ۱۱۷۰ رسیده، اما کماکان ۳۸ درصد نسبت به بستری جدید فاصله داریم که امیدواریم با ترخیص مناسب تر و تامین تخت های مورد لزوم این فاصله کمتر شود.
زالی افزود: کماکان تعداد مراجعین سرپایی در تهران روی عدد ۱۶ هزار باقی مانده و تغییری را نسبت به روزهای گذشته نشان نمی دهد. می دانید که با اهمیت ترین شاخص ما مراجعین سرپایی ما است و تا زمانیکه این شاخص تغییر نکند، سایر شاخص ها هم تغییر نمی کنند. بدین سبب پیشنهاد ما مشخصا این است که با توجه به این که تغییر شایان توجهی بصورت کاهش یا افول و نزول نسبی را در فاکتورهای مربوطه در تهران به ویژه شاخص مراجعین سرپایی نخواهیم داشت، بدین سبب به نظر نمی رسد که الگوی ما در هفته آتی هم در تهران تفاوت چندانی کند و کماکان شرایط بحرانی در تهران حاکم خواهد بود.
وی که در شبکه خبر سخن می گفت، اضافه کرد: پیشنهاد ما استمرار تداوم تعطیلی برمبنای مصوباتی که صورت گرفته، خواهد بود.
زالی با اشاره به گلایه های مشاغلی که گرفتار مشکلات اقتصادی شده اند، اظهار داشت: این افراد واقعا مشکلات مختلفی دارند؛ بحث های پرداخت های مالیاتی، پرداخت قبوض، اجاره بها، برگشت برخی چک ها و... در کنار کاهش درآمدها، یک تکانه جدی اقتصادی را برای مشاغل دارد. ما در تهران برای استمرار محدودیت ها نیازمند همراهی خود مردم و صاحبان مشاغل هستیم. در عین حال باید هرچه سریع تر هم یک بسته جامع شفاف حمایتی را در استان تهران برای این افراد داشته باشیم. شامل بحث های تسهیلاتی، پرداخت بموقع و استمهال مالیاتی تا این دوستان در این روزهای سخت گرفتار مشکلات اقتصادی نشوند.
1400/02/01
22:51:38
0.0 / 5
252
تگهای خبر: اقتصاد , مراقبت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین