امروز

هوای پایتخت سالم است

هوای پایتخت سالم است خشكشوئی آنلاین: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت نتایج پیش بینی كیفیت هوا بر برقراری شرایط مطلوب كیفی هوا طی امروز دلالت می كند و انتظار می رود كیفیت هوای تهران در بیشتر مناطق شهر تا فردا در شرایط سالم باقی ماند.



حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا حاكی از افزایش میزان ناپایداری جوی طی امروز است، اظهار كرد: امروز به تدریج بر سرعت باد افزوده می شود و در برخی ساعات بعد ازظهر وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۱ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی انتظار می رود.

وی افزود: این شرایط فردا (۱۲ مهر) كمابیش ادامه دارد و برخی ساعات بعد ازظهر همراه با وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی-جنوب شرقی همراه با بارش خفیف پیش بینی می شود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با بیان اینكه این شرایط پا برجا نیست، تصریح كرد: با كاهش میزان ناپایداری جوی در روز پنجشنبه (۱۳ مهر)، تنها در برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه پیش بینی می شود همچنین دما طی دو روز آینده به طور نسبی كاهش می یابد.

شهبازی در پایان گفت: كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص ۶۸ در شرایط سالم قرار داشت.



 

1396/07/11
12:56:55
5.0 / 5
5893
تگهای خبر: آب , هوا , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین