سخنگوی سازمان ثبت احوال كشور تاكید كرد

ممنوعیت دریافت كپی شناسنامه و كارت ملی هوشمند در دستگاههای دولتی

ممنوعیت دریافت كپی شناسنامه و كارت ملی هوشمند در دستگاههای دولتی به گزارش خشکشوئی آنلاین سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور ضمن اشاره به این که هر کسی که در کشور ظرفیت تولید بدنه کارت را داشته باشد ما استقبال می نماییم تا مشکل صدور کارت ها حل شود، اظهار داشت: به همه استانداران و دستگاه ها ابلاغ گردیده است که حق ندارند کپی شناسنامه و کارت ملی هوشمند را تقاضا کنند بلکه باید به صورت برخط کارها را انجام دهند.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سیف الله ابوترابی با حضور در برنامه ای رادیویی در تشریح آخرین وضعیت صدور کارت های ملی هوشمند در کشور اظهار داشت: هم اکنون ظرفیت صدور ۲.۵ میلیون کارت ملی هوشمند را در ماه داریم و از مجموع جمعیت ۶۴.۵ میلیون نفر بالای ۱۵ سال، بیشتر از ۶۱ میلیون نفر مراحل ثبت نام کارت ملی هوشمند را انجام دادند و برای بیشتر از ۵۱ میلیون نفرکارت صادره شده که حدود ۵ میلیون آن، تولید داخل است.
وی ادامه داد: در انتهای سال ۹۶، مدت زمان انتظار صدور کارت به ۱۵ روز رسیده بود، اما در سال ۹۷ به علت تأمین نشدن اعتبار و بدنه کارت از خارج از کشور به تولید داخلی رو آوردیم و در اواخر سال ۹۸ مرحله نخست تولید نهایی انجام شد.
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه قیمت تمام شده کارت، حدودا ۱.۵ برابر مقداری است که از مردم گرفته می شود، اظهار داشت: بودجه ای که باید تخصیص داده می شد، تخصیص داده نشده است و به صورت هفتگی به دنبال حل مسائل مالی هستیم.
وی تصریح کرد: هر کسی که در کشور ظرفیت تولید بدنه کارت را داشته باشد ما استقبال می نماییم تا مشکل صدور کارت ها حل شود.
ابوترابی ضمن ابراز خوشبختی از اقبال مردم به گرفتن کارت هوشمند بعد از ابطال کارت های قدیمی، اضافه کرد: در چندین بانک کارت هوشمند را کاربردی کردیم.
منبع:

1400/04/23
11:25:47
0.0 / 5
354
تگهای خبر: بودجه , تولید , دستگاه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین