شروع سریع طرح زمستانی پلیس راهور از دوشنبه

شروع سریع طرح زمستانی پلیس راهور از دوشنبه به گزارش خشکشوئی آنلاین جانشین رئیس پلیس راهور ناجا از آغاز طرح زمستانی پلیس راهور از روز دوشنبه اول آذر اطلاع داد و اظهار داشت: پیشبینی های هواشناسی حاکی از زمستانی سرد و پربارش است به همین خاطر حدودا 20 روز زودتر از زمان معمول، طرح زمستانی را آغاز می نماییم.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار سید تیمور حسینی در این زمینه اظهار داشت: پیش بینی های موجود از طرف سازمان هواشناسی حکایت از سالی سرد و پرباران در زمستان پیش رو دارد به همین خاطر حدودا ۲۰ روز زودتر از زمان معمول، طرح زمستانی را شروع می نماییم.
وی اضافه کرد: امیدوار هستم اجرای این طرح نتیجه و بازخورد خوبی برای آرامش و آسایش مردم داشته باشد و بتوانیم خدمات خوبی را در زمستان در تمام محورهای ارتباطی به مردم ارائه دهیم. به هر حال وظیفه سنگینی بر دوش ماست و باید این وظیفه را به درستی انجام دهیم.
حسینی با اعلان اینکه یکی از اشکالات سازمان ها و نهادهای امدادی بحث اعتبارات است اظهار داشت: با مکاتباتی که با وزارت راه، وزارت کشور و همین طور دفتر معاون اول رییس جمهور خواهیم داشت اعتبار مستقلی را برای طرح زمستانی پیگیر خواهیم شد. در طرح زمستانی باید سازمان ها و نهادها از بهترین تجهیزات و نیروهای خود استفاده کنند. همین طور اطلاعات دقیقی باید از طرف وزارت راه و پلیس راهور درباب جاده ها به مردم ارائه شود.
به گفته جانشین رییس پلیس راهور ناجا، از اول آذر در هر شرایط آب و هوایی باید تمامی خودروهایی که در جاده ها تردد می کنند زنجیر چرخ داشته باشند و این مساله کنترل خواهد شد. رانندگان موظف اند در خودروی خود زنجیر چرخ داشته باشند، در غیر این صورت از ادامه مسیر جلوگیری می شود.
وی این را هم اظهار داشت که آمادگی سازمان ها، نهادها و پلیس نیز باید به شکلی باشد که در هر شرایط آب و هوایی در صورت بروز مشکل بتوانند خانواده ها را پذیرا باشند.
وی همین طور اصرار کرد که رانندگی در زمستان، اقتضائات خاص و ویژه ای است؛ امیدوار هستیم دقت نظر رانندگان و هماهنگی و تلاش همه دستگاهها سال کم حادثه ای داشته باشیم.
حسینی با اشاره به این که متاسفانه در زمستان سال قبل بیش از ۲۵۰۰ نفر از هموطنان ما در محورهای مواصلاتی کشور جان خودرا از دست داده اند؛ درباره وضعیت نقاط حادثه خیز جاده ای کشور نیز اظهار داشت: ۵۲۰۰ نقطه حادثه خیز در شهرها و جاده ها داریم. آمارها نشان داده است که در شش ماهه اول سال ۴۴ درصد از تصادف ها در این نقاط حادثه خیز اتفاق افتاده است.
جانشین رییس پلیس راهور ناجا در خاتمه اشاره کرد که اگر عزم و اراده ملی شکل بگیرد؛ وزارت کشور در شهرها و وزارت راه و شهرسازی در جاده ها، ایمن سازی این نقاط را بعنوان یک اولویت جدی درنظر بگیرند می توانیم امیدوار باشیم که بیش از ۴۰ درصد از آمار جانباختگان تصادفات کاهش پیدا می کند.
منبع:

1400/08/21
13:32:23
0.0 / 5
252
تگهای خبر: آب , باران , پلیس , تصادف
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین